Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Publikováno 13. 4. 2017
Ordinace v Růžové zahradě 2

Petr Rychlý skončil na vozíku: V Ordinaci si zlomil ruku i nohu!

Mázl si v Ordinaci zlomil ruku i nohu - 7
Zdroj: TV Nova
Čestmír Mázl bude úplně závislý na ostatních

Kdo jste si někdy zlomil nohu nebo ruku, asi si vzpomenete, jak bylo žití najednou poněkud komplikovanější. A co teprve kdybyste si zlomili obě končetiny! To na vlastní kůži prožívá Petr Rychlý, který aktuálně hraje se zasádrovanými končetinami. A je to očistec!

"Gustav Mázla srazil a teď Mázla čekají neradostné situace. Má nohu i ruku v sádře," popisuje současnou situaci svojí postavy v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Petr Rychlý.

 

Schody, toaleta, oběd… To všechno je najednou pro Petra Rychlého o mnoho komplikovanější. Jeho postava, Čestmír Mázl si poté, co skončil pod koly Gustavova vozu, zlomil ruku a nohu. A jeho partnerka, chirurgyně Alena Rytířová mu obě končetiny nechala zalít do gypsu. Díky tomu nyní Petr Rychlý tráví celé natáčecí dny zasádrovaný pomalu od hlavy až k patě. A není to legrace!

 

110

GALERIE: Mázl si v Ordinaci zlomil nohu i ruku

Zdroj: TV Nova

Mázl si v Ordinaci zlomil ruku i nohu - 1

Hodnocení:

 

"Je to neradostné i pro herce, protože je potřeba každý natáčecí den ruku i nohu nasádrovat. Jsem v tom celý den a to člověk podlehne té iluzi, že je marod. A hlavně nejsem soběstačnej. Musím být závislý na štábu," postěžoval si herec, který ovšem úděl nese statečně.

 

 

"Chtěl bych toho využít a štábu poděkovat, jak se o mě starají, jak mě vozí na záchod, na oběd, na plac," říká vděčně. Trpí nejen on, ale i Čestmír Mázl a především jeho rodina. Jak se vypořádají s marodem, který teď bude muset celé dny trávit doma? Tohle bude na mašli...


Sledujte další díly Ordinace v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově!

TN.cz