Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.10. 2017 16:41
výměna manželek

Petra jen masturbovala a luštila křížovky, zuřil Jakub u osmi očí

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak se dokáže Petra přizpůsobit stejně temperamentnímu náhradnímu manželovi Jakubovi, a zda zvládne Eva údajně zlobivé děti a vznětlivého manžela.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Luk nad Jihlavou, kterou tvoří Petra (29), Mirek (31), synové Mirek (10) a Lukáš (8). Na druhé straně se seznámíme s Evou (27), Kubou (27) a dcerou Kristýnou (7), kteří žijí v Ostravě.

 

Hlavní postavou toho dílu bude zejména Petra, která nejde pro ostré slovo daleko a hádky jí nejsou cizí. Po naprosto vyhrocených deseti dnech ji čeká osm očí. Během nich se na ni sesype obrovská vlna kritiky, jenomže tu Petra rozhodně nepřijme a začne kopat kolem sebe.

 

113

GALERIE: Vyhrocených osm očí ve Výměně manželek!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Nevěra, agrese a škrcení páskem! - 1

Hodnocení:

 

Přidá se i její vlastní manžel, který je s jejich soužitím velmi nespokojený. Petra totiž často zmizí a třeba tři dny o ní nikdo neví. 

 

 

Jak to celé dopadne? Sledujte premiérový díl Výměny manželek dnes od 20:20 na Nově! Předchozí díl najdete na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PEKLO MÍSTO VÝMĚNY: ´Spát s tebou nebudu!´ ´Ukopnu ti hlavu!´ Co bylo poté? VIDEO

Hadí Jana z Výměny manželek jde s pravdou ven! Co s Tomášem v posteli dělali už třetí večer?

NEČEKANÝ ZVRAT: Sabina a hadí žena Jana z Výměny jsou dobré kamarádky! Řekly, proč se usmířily

mom TN.cz