Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 8. 2017
galerie Zajímavá proměna

Petra odmítali brát na přehlídky. Teď je z něj elitní modelka!

Z muže se stala modelka - 5
Zdroj: Instagram, petrnitka

V Česku zatím příliš šancí nedostal, ale v zahraničí už má za sebou bohatou kariéru. Petr Nitka je čím dál známější ve světě modelingu. Ženského modelingu.

Oslovují ho světoznámí fotografové a návrháři. Má totiž jemné rysy, neobyčejný obličej a štíhlou figuru. V současnosti doslova dobývá módní svět. Je mu teprve 23 let, ale už nyní se může pochlubit bohatou kariérou.

 

I přes všechny zahraniční úspěchy mu však v Česku velké šance nedávali. "Mám pocit, že mám doma zákaz. Letos v říjnu se objevím poprvé na přehlídce v Česku, ale těším se velmi. S modelkami ve světě vycházím vždy velmi dobře," řekl pro internetový portál noizz.sk.

 

Má za sebou přehlídky v Rumunsku, Indii a také New Yorku. Vždy předváděl ženské modely. Teď dokonce přiznal, že se v současnosti více cítí být ženou. Líčení i oblečení nakupuje v dámském oddělení a netají se ani tím, že si brzy změní své tělo i fyzicky.

 

15

GALERIE: Z muže se stala modelka

Zdroj: Instagram, petrnitka

Z muže se stala modelka - 1

Hodnocení:

 

"Změnu pohlaví podstupuji už tři měsíce. Samozřejmě, že všichni lidé v mém okolí o tom už delší dobu vědí, ale měl jsem strach o svou kariéru. Uvědomil jsem si ale, že označení androgynní model bylo v mém případě pouze reklamní název," vysvětluje.

 

 

Mužský modeling nedělal nikdy. "Mnoho designérů mě mělo původně v plánu obléknout do pánského oblečení na přehlídku, ale když mě pak viděli na vlastní oči, tento nápad okamžitě zamítli," otevřeně dodal Petr.

TN.cz