Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.4. 2017 16:06
jak to vidí Robinsoni

Petra prozradila, co na Ostrově dělala v noci! Je to hodně intimní

Petra Palusková - 1
Zdroj: Instagram
Petra na Ostrově musela řešit intimní problém (ilustrační foto)

Na diváky dobrodružné reality show čekal v pondělí večer šok. Kmenová rada totiž tentokrát opravdu stála za to. Soutěžící tentokrát vyloučili Petru, ta ale předvedla něco, co ještě nikdy předtím. Svou řečí zbytek kmene totálně odzbrojila.

Petra Palusková z Robinsonova ostrova ukázala, že je nejen krásná, ale když na to přijde, dokáže ostatní postavit do latě. To ukázala i na poslední kmenové radě a všechny svými logickými argumenty odzbrojila. Ani to ji ale od vyřazení nezachránilo.

 

Ke svému pobytu na Ostrově se znovu vrátila v talkshow Jak to vidí Robinsoni. A pro všechny, kteří by se chtěli do druhé řady soutěže přihlásit, měla dobrou radu. "Jestli půjde někdo do druhé série, ať počká s prsama až potom," doporučila. Sama totiž měla při soutěži na houpačkách problém si pohodlně lehnout.

 

Komplikace neměla jen při soutěži, ale také v noci. "Když jsem spala, tak jsem si hrabala důlky v písku, když jsem si lehla na břicho," svěřila se Petra. "To nebyly důlky, ale krátery," okomentoval přiznání moderátor Martin Vejvoda.

 

 

Během přímého přenosu došlo i na striptýz! Kdo se začal svlékat? A proč si soutěžící připadali jako lidský odpad? Dozvíte se v talkshow Jak to vidí Robinsoni!

 

 

Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu na Nově! Poslední díly najdete na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO!


ČTĚTE TAKÉ:
JEN PRO SILNÉ ŽALUDKY: Detailní záběry improvizované operace Davidovy cizopasníky prolezlé nohy. VIDEO

DOJEMNÝ VZKAZ rozplakal fanoušky: Co jim Petra sdělila po vyřazení z Mayonu?

Jak přežít na pustém ostrově? Soutěžící z Robinsonova ostrova to nemají jednoduché
Sledujete Robinsonův ostrov? Bude vás bavit i BLOG ZE ZÁKULISÍ

mom TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama