Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 28. 3. 2017
robinsoni pomáhají

Petra z Robinsona se ukázala s dítětem! Udělala krásnou věc

Účastníci Robinsonova ostrova potěšili malého Tobiáška - 7
Zdroj: facebook.com
Účastníci Robinsonova ostrova potěšili malého Tobiáška

O těhotenství Petry z Robinsonova ostrova se dlouho spekulovalo. A i když se nakonec ukázalo, že za její nevolností stály nachlazené močové cesty, dítě by Petře slušelo. Přesvědčte se sami.

Ačkoli se playmate Petra těhotenství hodně bála a dítě by podle vlastních slov zatím nechtěla, jedno jí upřít nejde - s dětmi to zkrátka umí. Po své účastí v soutěži se začala charitě pro děti, které to potřebují, hodně věnovat.

 

A mezi dětmi má i hodně fanoušků. "Absolutně nemůžu uvěřit, kolik mám fanoušků, a začínám díky vám cítit ještě více zodpovědnost, byt zodpovědnější a lepší. Už i jen proto, že Vás je tolik z řad dětí. Že mi píšete tak krásné dlouhé dopisy stylu, že jsem váš vzor, jak mi držíte palce, jak mě máte rádi. Nemám pocit, že si to tolik zasloužím, ale čte se mi to krásně. Moc Vám děkuju, co pro mě děláte," napsala minulý týden na facebook.

 

 

111

GALERIE: Účastníci Robinsonova ostrova potěšili malého Tobiáška

Zdroj: facebook.com

Účastníci Robinsonova ostrova potěšili malého Tobiáška - 1

Hodnocení:

 

V sobotu se spolu s dalšími účastníky Robinsonova ostrova Ivetou, Terkou a Markem vydala navštívit osmiletého Tobiáška. "Jsou to 2 roky, co utrpěl popáleniny nejtěžšího stupně a nyní musí několik let podstupovat operace. Moc si přál se s Robinsony potkat, rádi mu tento malý sen splníme," popsala na sociální síti Iveta.
 

Jak si povedou vaši favoriti v Robinsonově ostrově dál, se dívejte každé pondělí a středu na Nově! Nestihli jste pořad v televizi? Poslední díly si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Souboj v bahně: Playmate Petra z Robinsonova ostrova ukázala silikonové čtyřky!
Sledujete Robinsonův ostrov? Bude vás bavit i BLOG ZE ZÁKULISÍ

mom TN.cz