Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 10. 2017
VIDEO Filmařinu má v krvi

Pikantní role Ruye Okamury v Ulici. Vydal se za prostitutkami!

Zdroj: TV Nova

Syn předsedy hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Ruy na sebe upozornil, když se po boku svého otce objevil v sobotu na tiskové konferenci. Všichni se ptali, kdo je záhadný mladík s knírkem. Ruy Okamura si předtím ale zvládnul střihnout i malou roli v seriálu TV Nova Ulice.

Mladý student filmové školy v Písku se v oblíbeném seriálu TV Nova objevil vloni v lednu. Ve dvou epizodách hrál jednoho ze tří Japonců, kteří přijeli do penzionu Květy Vavruškové. Bohužel Ruy toho v Ulici moc neřekl, přesto se na konci obou dílů objevil v závěrečných titulcích.

 

Většinu mluvení "obstaral" Mahito Adachi, který při natáčeních normálně stojí za kamerou jako kameraman. Společně s Ruyem Okamurou a hudebníkem Kenjim Osakou Japonce ztvárnili.

 

"Když Mahito dostal nabídku na malou epizodní roli v nekonečném seriálu Ulice, tak trochu váhal a chtěl poradit, jestli na takovou nabídku kývnout," napsala na blogu Adachiho manželka Radana s tím, že se s Mahitem na Ulici večer podívali a vše si promysleli.

 

"Pročetli jsme si scénář, zvážili i honorář a rozhodli jsme se, že to bude legrace. A když ne, tak zkušenost určitě," dodala manželka jednoho z herců. Vše se stihlo během jednoho natáčecího dne v hostivařských ateliérech.

 

 

Postava, kterou hraje Ruy Okamura, se jmenuje Kataši Yamada. Z jeho jména si dělá srandu Radek Mastný. "Tak si tě napíšeme, Kaťušo. Doufám, že nám to tady nevyhodíš do luftu!" říká, když hosty zapisuje do knihy hostů.

 

Večer se japonští hosté bavili se štamgasty v hospodě, kde hrál na klávesy Rudolf Hložánek. Ruy se nejvíce baví s Tondou Hložánkem, ten pak přijde za svým bratrem a naléhá na něj, aby vzal jeho i Katašiho svým džípem na prohlídku "jedné historické pražské zajímavosti".

 

 

Jak se ukáže, šlo o nevěstinec, jehož návštěvu si pak v hospodě Kataši pochvaluje, čímž způsobí rozkol mezi Tondou Hložánkem a jeho synem Jirkou a mezi Rudou Hložánkem a jeho partnerkou Simonou. V následujícím díle se Japonci s Rudolfem Hložánkem loučí a Kataši chválí Rudolfa, že hrál dobře na klávesy.

 

Ruy se ale ve skutečnosti víc věnuje režii. Na internetu sdílel třeba studentský film Medvídek nebo trailer na studentský film Děti ráje, na kterém pracuje se synem Lucie Bílé Filipem.
 

vbo TN.cz