Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.7. 2017 21:09
neviděli jste ho?

Vražda v sokolovském chráněném bydlení: Hledá se podezřelý muž!

Zdroj: TV Nova

O smrti devětatřicetileté ženy ze sokolovského chráněného bydlení se vedly spekulace. Pitva ukázala přesnou příčinu – žena zemřela násilnou smrtí. Policie nyní pátrá po pachateli a zveřejnila fotografie podezřelého muže.

V pondělí 3. července přijali sokolovští policisté oznámení o úmrtí 39leté ženy. Příčina však nebyla známá, soud proto nařídil pitvu. V souvislosti s výsledkem pitvy policie prověřuje možné viníky. “Máme podezření, že uvedeného jednání se mohl dopustit pětadvacetiletý Jiří Rigó,“ uvedla policejní mluvčí Kateřina Krejčí.

Reklama

 

Policie tak žádá širokou veřejnost o spolupráci při pátrání po hledaném muži. Muž je 168 až 170 centimetrů vysoký a je štíhlé postavy. Má hnědé oči a černé vlasy. Na levé tváři a pravém rameni má tetování. Policie zveřejnila jeho fotografie, na jedné je hladce oholen s vlasy vystříhanými kolem uší, na druhé má zase řídký plnovous. Jaká je jeho aktuální podoba není zřejmé.

 

 

Zároveň však policie varuje. “Není vyloučeno, že by se muž mohl pokusit změnit svou podobu. Také varujeme, že muž může být ozbrojen, proto se nepokoušejte ho případně zadržet, ale kontaktujte ihned policii,“ dodala Krejčí.

 

 

sim TN.cz
Reklama