Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 10. 2017
Tajemné stvoření

Po internetu letí fotky tajemného tvora. Policie řekla, co to je

Zdroj: facebook

Fotografie záhadného tvora, který měl být objeven na západě Malajsie, se rychle staly senzací internetu. Přinutily dokonce policisty, aby případ začali vyšetřovat. Ti ale veřejnost uklidňují, má jít o jeden velký podvod.

Tvor, jehož fotografie kolovaly internetem, vypadá skutečně děsivě. Má tělo kočky a lidskou hlavu, ze které trčí dlouhé řídké vlasy. Skutečně děsivé jsou pak dlouhé tesáky a také dlouhé drápy na všech čtyřech končetinách.

 

14

GALERIE: Nález tajemného tvora v Malajsii

Zdroj: Profimedia

V Malajsii našli podivného tvora - 2

Hodnocení:

 

Člověk, který fotografie a krátké video nahrál na internet, tvrdí, že tvora objevil v oblasti Pahang na západě Malajsie. Případem se dokonce začala zabývat místní policie, protože lidé se báli, že podobný tvor skutečně běhá po lesích.

 

Policejní náčelník Datuk Rosli Abdul Rahman ale označil fotografie za nepravdivé. "Prošetřování ukázalo, že obrázky předtím, než byly opět rozšířeny po sociálních sítích s komentářem, že byly pořízeny v Pahangu, byly staženy z internetu," uvedl.

 

 

"Doufám, že veřejnost přestane šířit zprávy o údajném nálezu," dodal policejní náčelník. Šiřitel tvrdil, že zvíře žilo na utajovaném místě v laboratoři.

 

Podle policie je na fotografiích a na videu hračka, silikonová panenka mláděte vlkodlaka, která se dá koupit v některých internetových obchodech.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

HROZIVÉ ZÁBĚRY: Na pláži se zjevil monstrózní záhadný tvor! Co to podle vědců je?

Viděl v rozpáleném autě miminko! Ihned rozbil okýnko a začal s resustitací. Takový konec ale nečekal

Kdo je tento slizoun? Nejošklivější zvíře světa!
Víte, že můžete porozumět zvířatům?

vbo TN.cz