Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.2. 2016 14:21
šikana na škole

Po mrtvé učitelce zůstala dcera (17)! Kolegové jí chtějí pomoct

Šikana na škole
Zdroj: Blesk.cz/ Thinkstockphotos.cz

Bývalí kolegové učitelky, která zemřela poté, co se stara terčem šikany svých žáků, chtějí pomoci její dceři. Ta má před maturitou a navíc se stará o babičku. Na vše je teď sama.

Hrozivý případ ušikanované učitelky má smutné pokračování. Na TV Nova se obrátili bývalí kolegové mrtvé ženy s tím, že by chtěli pomoci její dceři. Ta údajně zůstala po smrti maminky na všechno sama. Podle kolegů studuje střední školu.

 

"Ta dívka bydlí někde na Lounsku. A studuje střední školu. Možná přímo lounské gymnázium. Tatínek s nimi nežil, ale naopak s nimi žila babička, o kterou se teď dcera bude muset postarat. Bohužel jsme na ni ztratili kontakt, ale chtěli bychom ji najít a pomoct jí v její těžké situaci," řekl TV Nova bývalý kolega mrtvé učitelky.

 

Ten se nabídl, že by dívce věnoval finanční částku, aby jí alespoň trochu ulevil. Pomoc nabízejí i další kolegové. "Dívka musela zařizovat nákladný pohřeb a navíc ji čeká maturita. Bude to mít těžké," dodává další kolegyně.

 


Učitelka ale dojížděla do Prahy z Loun, a tak nemají na její příbuzné žádné kontakty. Znáte učitelčinu dceru? Víte, kde bydlí a studuje? Ozvěte se nám na zpravy@nova.cz nebo na 606 09 09 09. Kontakty předáme lidem, kteří chtějí dívce pomoct.

 

 

Skandálním případem šikany učitelky na střední škole v pražských Malešicích se po policii začala zabývat i školní inspekce. Podle některých zdrojů se škola snažila celou záležitost zatajit. Vedení školy tvrdí, že učitelka zemřela kvůli svým zdravotním problémům. Její kolegové ale tvrdí, že byla učitelka zdravá a za její smrt může právě šikana.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova:

 

ČTĚTE TAKÉ:

10 důvodů, proč roste agresivita u dětí. Váš názor?
Zoufalí rodiče školáků: Bojíme se šikany!
VAŠE PŘÍBĚHY: Šikana mě zničila a teď se to znovu vrací
VAŠE PŘÍBĚHY: Šikanu jsem přitahovala úplně všude. Pak jsem přišla na trik, jak to změnit

vrl TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.2. | 12:46 kammil1203
41
Za smrt učitelky v každém případě může vedení školy, které vůbec tuto vážnou ...
17.2. | 11:44 oximoron-1990
-83
To co se stalo je samozřejmě děs, ale nezlobte se na mě, ale 17 letá holka už ...
23.2. | 08:58 Jaroslava Sladka
1
Náhlasit nevhodný komentář
Je to hrozny ale muzou za smrt ty ucitelky vedeni skoly,a divim se ze si toho nevsimli a nebo delali ze si toho vubec nevsimaj,je to hrozny a ty deti ze se takhle chovaj k ucitelum to je hnus.To jsme si ani nedovolily my aby jsme tyrali ucitele,kam ten svet speje.
17.2. | 19:17 lada48
14
Náhlasit nevhodný komentář
Teď se můžou přetrhnout s pomocí. Pomoci měli její matce a nemuselo to zajít tak daleko. Tohle už je jen alibismus pro vlastní dobrý pocit!
17.2. | 18:37 myslitel
6
Náhlasit nevhodný komentář
Strojníci z Třebešína byli vždycky póvl, nyní to potvrdili. Pan ředitel co se radši ,, hodil marod´´, je rovněž zoufalec.
17.2. | 17:04 suffa
19
Náhlasit nevhodný komentář
Oximoron: To myslíš vážně? Jak se o sebe může postarat 17 dítě, které ani nevydělává a má před maturitou? Dovedeš si vůbec představit tu psychickou bolest ze ztráty matky? Asi ne. A máš pravdu, přirovnávat s pichav tě nemůžeme, protože Pichav je proti tom přímo zářící génius...
17.2. | 16:58 suffa
19
Náhlasit nevhodný komentář
Spratci - mladí vrazi! |Rodiče se hájí, že o tom nevěděli? Tak zavřít i je. Hrůza, co bylo na těch videích a to byl ještě slabý odvar! Taková neúcta a drzost! Doufám, že to v životě budou mít hodně moc těžké! Pokud je někdo "omylem" nesejme. Boží mlýny melou a karma je fakt - naštěstí- ...
17.2. | 15:15 luisina4
28
Náhlasit nevhodný komentář
Oxim. Jak víte, že byla bez sebevědomí. Byli na ni nejméně 3 smradi, sprostí, hulváti. Ani ženská se sebevědomím to neustojí. Povinně bych dala učitelům taser, aby ho mohli použít v případě nouze
17.2. | 15:13 luisina4
28
Náhlasit nevhodný komentář
Super, že chtějí kolegové zemřelé učitelky pomoci. Proč jí nepomohli dříve. Pan ředitel byl spokojen, že se usmívala po řešení jednoho z konfliktů.Kdybych byla zřizovatelem školy, za selhání bych ředitele vyhodila
17.2. | 14:05 roko-lanek
16
Náhlasit nevhodný komentář
Havloděti zabili učitelku.
17.2. | 12:58 marcelabrno
13
Náhlasit nevhodný komentář
Naprosto souhlasím s kammil1203, škola pochybila svou laxností.
17.2. | 12:55 marcelabrno
2
Náhlasit nevhodný komentář
Za komunistů bylo pouze pozitivní, že na nás měli rodiče více času, než je tomu teď, kdy lidé pracují do úmoru pracují od rána do večera, jen aby uživili rodinu, děly se hrozné věci, jen se to nedostalo na veřejnost. Je pravda, že se jaksi obecně agresivita u lidí stupňuje. Fyz. tresty = NÁSILÍ