Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.2. 2016 14:21
šikana na škole

Po mrtvé učitelce zůstala dcera (17)! Kolegové jí chtějí pomoct

Šikana na škole
Zdroj: Blesk.cz/ Thinkstockphotos.cz

Bývalí kolegové učitelky, která zemřela poté, co se stara terčem šikany svých žáků, chtějí pomoci její dceři. Ta má před maturitou a navíc se stará o babičku. Na vše je teď sama.

Hrozivý případ ušikanované učitelky má smutné pokračování. Na TV Nova se obrátili bývalí kolegové mrtvé ženy s tím, že by chtěli pomoci její dceři. Ta údajně zůstala po smrti maminky na všechno sama. Podle kolegů studuje střední školu.

 

"Ta dívka bydlí někde na Lounsku. A studuje střední školu. Možná přímo lounské gymnázium. Tatínek s nimi nežil, ale naopak s nimi žila babička, o kterou se teď dcera bude muset postarat. Bohužel jsme na ni ztratili kontakt, ale chtěli bychom ji najít a pomoct jí v její těžké situaci," řekl TV Nova bývalý kolega mrtvé učitelky.

 

Ten se nabídl, že by dívce věnoval finanční částku, aby jí alespoň trochu ulevil. Pomoc nabízejí i další kolegové. "Dívka musela zařizovat nákladný pohřeb a navíc ji čeká maturita. Bude to mít těžké," dodává další kolegyně.

 


Učitelka ale dojížděla do Prahy z Loun, a tak nemají na její příbuzné žádné kontakty. Znáte učitelčinu dceru? Víte, kde bydlí a studuje? Ozvěte se nám na zpravy@nova.cz nebo na 606 09 09 09. Kontakty předáme lidem, kteří chtějí dívce pomoct.

 

 

Skandálním případem šikany učitelky na střední škole v pražských Malešicích se po policii začala zabývat i školní inspekce. Podle některých zdrojů se škola snažila celou záležitost zatajit. Vedení školy tvrdí, že učitelka zemřela kvůli svým zdravotním problémům. Její kolegové ale tvrdí, že byla učitelka zdravá a za její smrt může právě šikana.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova:

 

ČTĚTE TAKÉ:

10 důvodů, proč roste agresivita u dětí. Váš názor?
Zoufalí rodiče školáků: Bojíme se šikany!
VAŠE PŘÍBĚHY: Šikana mě zničila a teď se to znovu vrací
VAŠE PŘÍBĚHY: Šikanu jsem přitahovala úplně všude. Pak jsem přišla na trik, jak to změnit

vrl TN.cz