Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.2. 2016 14:21
šikana na škole

Po mrtvé učitelce zůstala dcera (17)! Kolegové jí chtějí pomoct

Šikana na škole
Zdroj: Blesk.cz/ Thinkstockphotos.cz

Bývalí kolegové učitelky, která zemřela poté, co se stara terčem šikany svých žáků, chtějí pomoci její dceři. Ta má před maturitou a navíc se stará o babičku. Na vše je teď sama.

Hrozivý případ ušikanované učitelky má smutné pokračování. Na TV Nova se obrátili bývalí kolegové mrtvé ženy s tím, že by chtěli pomoci její dceři. Ta údajně zůstala po smrti maminky na všechno sama. Podle kolegů studuje střední školu.

 

"Ta dívka bydlí někde na Lounsku. A studuje střední školu. Možná přímo lounské gymnázium. Tatínek s nimi nežil, ale naopak s nimi žila babička, o kterou se teď dcera bude muset postarat. Bohužel jsme na ni ztratili kontakt, ale chtěli bychom ji najít a pomoct jí v její těžké situaci," řekl TV Nova bývalý kolega mrtvé učitelky.

 

Ten se nabídl, že by dívce věnoval finanční částku, aby jí alespoň trochu ulevil. Pomoc nabízejí i další kolegové. "Dívka musela zařizovat nákladný pohřeb a navíc ji čeká maturita. Bude to mít těžké," dodává další kolegyně.

 


Učitelka ale dojížděla do Prahy z Loun, a tak nemají na její příbuzné žádné kontakty. Znáte učitelčinu dceru? Víte, kde bydlí a studuje? Ozvěte se nám na zpravy@nova.cz nebo na 606 09 09 09. Kontakty předáme lidem, kteří chtějí dívce pomoct.

 

 

Skandálním případem šikany učitelky na střední škole v pražských Malešicích se po policii začala zabývat i školní inspekce. Podle některých zdrojů se škola snažila celou záležitost zatajit. Vedení školy tvrdí, že učitelka zemřela kvůli svým zdravotním problémům. Její kolegové ale tvrdí, že byla učitelka zdravá a za její smrt může právě šikana.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova:

Zdroj: TV Nova

 

ČTĚTE TAKÉ:

10 důvodů, proč roste agresivita u dětí. Váš názor?
Zoufalí rodiče školáků: Bojíme se šikany!
VAŠE PŘÍBĚHY: Šikana mě zničila a teď se to znovu vrací
VAŠE PŘÍBĚHY: Šikanu jsem přitahovala úplně všude. Pak jsem přišla na trik, jak to změnit

vrl TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.2. | 13:41 jaroslav fojtík
42
Reditele vykopnout na dlazbu, tem trem frackum serezat drzky a je to !!!! ...
17.2. | 11:44 oximoron-1990
-83
To co se stalo je samozřejmě děs, ale nezlobte se na mě, ale 17 letá holka už ...
23.2. | 08:58 Jaroslava Sladka
1
Je to hrozny ale muzou za smrt ty ucitelky vedeni skoly,a divim se ze si toho nevsimli a nebo delali ze si toho vubec nevsimaj,je to hrozny a ty deti ze se takhle chovaj k ucitelum to je hnus.To jsme si ani nedovolily my aby jsme tyrali ucitele,kam ten svet speje.
17.2. | 19:17 lada48
14
Teď se můžou přetrhnout s pomocí. Pomoci měli její matce a nemuselo to zajít tak daleko. Tohle už je jen alibismus pro vlastní dobrý pocit!
17.2. | 18:37 myslitel
6
Strojníci z Třebešína byli vždycky póvl, nyní to potvrdili. Pan ředitel co se radši ,, hodil marod´´, je rovněž zoufalec.
17.2. | 17:04 suffa
19
Oximoron: To myslíš vážně? Jak se o sebe může postarat 17 dítě, které ani nevydělává a má před maturitou? Dovedeš si vůbec představit tu psychickou bolest ze ztráty matky? Asi ne. A máš pravdu, přirovnávat s pichav tě nemůžeme, protože Pichav je proti tom přímo zářící génius...
17.2. | 16:58 suffa
19
Spratci - mladí vrazi! |Rodiče se hájí, že o tom nevěděli? Tak zavřít i je. Hrůza, co bylo na těch videích a to byl ještě slabý odvar! Taková neúcta a drzost! Doufám, že to v životě budou mít hodně moc těžké! Pokud je někdo "omylem" nesejme. Boží mlýny melou a karma je fakt - naštěstí- ...
17.2. | 15:15 luisina4
28
Oxim. Jak víte, že byla bez sebevědomí. Byli na ni nejméně 3 smradi, sprostí, hulváti. Ani ženská se sebevědomím to neustojí. Povinně bych dala učitelům taser, aby ho mohli použít v případě nouze
17.2. | 15:13 luisina4
28
Super, že chtějí kolegové zemřelé učitelky pomoci. Proč jí nepomohli dříve. Pan ředitel byl spokojen, že se usmívala po řešení jednoho z konfliktů.Kdybych byla zřizovatelem školy, za selhání bych ředitele vyhodila
17.2. | 14:05 roko-lanek
16
Havloděti zabili učitelku.
17.2. | 13:41 jaroslav fojtík
42
Reditele vykopnout na dlazbu, tem trem frackum serezat drzky a je to !!!! Holcina by mela dostat financni injekci od skolstvi za utyrani matky! Hanba skole,hanba rodicum tech spratku a hanba zakonum!
17.2. | 12:58 marcelabrno
13
Naprosto souhlasím s kammil1203, škola pochybila svou laxností.