Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 10. 2017
krásná přestavba

Po rozchodu přišel o byt. Koupil sanitku a proměnil ji v bydlení

Koupil starou sanitku, kterou předělal na svůj nový domov
Zdroj: Profimedia
oupil starou sanitku, Ian předělal sanitku na svůj nový domov

Ian Dow (33) z Kalifornie po rozchodu se snoubenkou a po nehodě na motorce zcela překopal svůj život. Na eBay si koupil starou sanitku, kterou kompletně předělal a dnes mu slouží jako nový domov, se kterým se vydal na dobrodružnou cestu po Americe.

"Moje snoubenka mě opustila. Nic mi nezůstalo, tak jsem potřeboval místo k bydlení. Byty v Kalifornii jsou drahé, tak jsem vymýšlel alternativní řešení," vysvětlil Ian.

 

Třiatřicetiletý muž dlouho hledal dodávku, kterou by proměnil na svůj dům na čtyřech kolech, až konečně našel svého favorita – starou sanitku. Koupil ji na webu internetové prodejny eBay a přestavba tak mohla začít.

 

Ian si zařídil své pojízdné bydlení podle představ. Práce mu zabrala čtyři měsíce – v sanitce má například dřevěný nábytek, postel a malý kuchyňský kout. "Postel se dá rozložit na manželskou," řekl. Dokonce si na střeše udělal terásku se slunečníkem, kde si může užívat čerstvý vzduch.

 

112

GALERIE: Koupil si starou sanitku, kterou předělal na svůj nový domov

Zdroj: Instagram, vanlife_ian_dow_travels

Koupil si starou sanitku, kterou předělal na svůj nový domov - 1

Hodnocení:

 

Ian hodně cestuje, takže nemůže mít stabilní zaměstnání. Vždy si ale najde nějaký přivýdělek. Navíc tvrdí, že život na cestách je překvapivě finančně nenáročný a zatím tak neměl žádné problémy se zaplacením svých výdajů.

 

 

Na cestách se k němu přidal i dobrý kamarád Dylan a spolu i se psem Dinem projeli za 4 měsíce například Mexiko, Guatemalu, El Salvador či Honduras. Momentálně se nacházejí na Kostarice. "Plánoval jsem půlroční cestu, ale vypadá to, že budu cestovat aspoň deset měsíců," řekl muž.

ham TN.cz
Reklama