Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.1. 2016 21:43
Vývoj případu

Po ubodané dceři hejtmana zůstala dcerka, útočník je ve vazbě

Zdroj: TV Nova

Soud v úterý ráno poslal do vazby dvaadvacetiletého muže, který podle policie v sobotu v Bílině ubodal svou o rok starší přítelkyni, nevlastní dceru ústeckého hejtmana Oldřicha Bubeníčka.

Muž, jehož totožnost vyšetřovatelé stále tají, byl soudem do vazební cely poslán po přibližně čtyřicetiminutovém jednání. Mimo jiné proto, aby nemohl uprchnout a mařit tak vyšetřování.


Muž byl pořádně překvapený, když zjistil, že ráno před soudní síní nestojí jen státní zástupce, ale i novináři. "Kameramanovi sprostě nadával," popsala reportérka TV NOVA přímo z místa.


Na povrch navíc začínají vyplouvat další detaily tragického případu. Útočník měl totiž s obětí přibližně dvouletou holčičku. O batole se sice starala babička, ale nyní budou o budoucnosti holčičky muset rozhodnout úředníci.Sám hejtman Oldřich Bubeníček nechce tragickou událost v rodině komentovat. Pouze uvedl, že věc řeší policie a zrušil část svého programu.


Útočník je zatím obviněný z ublížení na zdraví s následkem smrti a hrozí mu tak maximálně desetileté vězení. Je ovšem pravděpodobné, že vyšetřovatelé útok překvalifikují na vraždu, kde je sazba téměř dvojnásobná - 18 let.

 

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

5.1. | 11:44 suffa
22
No to byla taky asi matka, když o batole se starala babička......
5.1. | 11:49 kimy69
-3
...
6.1. | 10:49 Milan Brejcha
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tohle h o v a d o se mělo už houpat o kousek výš !!!
5.1. | 15:11 josef kristof
5
Náhlasit nevhodný komentář
Ten vrah není cikán?
5.1. | 12:48 suffa
6
Náhlasit nevhodný komentář
kimy69: Podívala jsem se na tvůj odkaz a to je neuvěřitelné! Tohle nám naše media nepředloží! Ta černá svoloč už tam páchá pěkný svinstva! Prokletá Makrela, ať shnije v pekle, čarodějnice. Je to jen otázka času, kdy to bude u nás, pokud to nezastavíme!
5.1. | 12:48 Miroslav Hanko
11
Náhlasit nevhodný komentář
Klasický zmrd.Kapuca kapuca kapuca......................................KAPUCA uniforma pamrdků.
5.1. | 12:35 josefvyskoc
-2
Náhlasit nevhodný komentář
vazeni tady konci legrace...tyka se to slavne ,vyznamne a vazene osobnosti a ne nejakeho obycejneho smrtelnika !...k pripadu se musi pristupovat citlive,s ohledem na mozne politicke souvislosti...bylo by potrebi,aby kauzu proverila napr. pí sabatova,ta je specialista z nejpovolanejsich !...
5.1. | 12:27 haha33
12
Náhlasit nevhodný komentář
nepřestávám se divit, co jsme to tu vychovali za hajzly... kluk na přes držku, zjevný poloblb a holka co dodat, když s tímhle !!!! měla děcko o které se navíc nestarala. Kdyby to ale byla výjimka, ale takto jich je většina :-(((
5.1. | 11:49 kimy69
-3
Náhlasit nevhodný komentář
http://www.kdiskusi.cz/clanek/radeni-tisicu-arabu-v-kolinu-n-rynem-znasilnovani-kradeze/232 www.antimigrant.cz
5.1. | 11:44 suffa
22
Náhlasit nevhodný komentář
No to byla taky asi matka, když o batole se starala babička......
5.1. | 11:22 allanaldik
16
Náhlasit nevhodný komentář
konecne se to taky zacina tykat politiku jeste to chce soudcu aby se to tykalo a ne jen nas obycejnych lidi.A uz nikdy se nepusti vrah nebo nejaky ten pedofil a jini nebezpecni zlocinci jen tak na dobre slovo z vazby.jeste ten soudce co nechal jit kopalistu tak by bylo treba a by mu nekdo prejel....
5.1. | 11:01 josefvyskoc
10
Náhlasit nevhodný komentář
kdyz se neco takoveho stane obycejnemu cloveku ,je to smutne...kdyz se neco takoveho stane takhle vzacnemu a vyznamnemu cloveku ,je to tragedie...