Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 2. 2018
emotivní oznámení

Rokytkovy trampoty: Po "otravě" u Zemana zrušené zásnuby

Kolaps a rvačka ve štábu Miloše Zemana
Zdroj: TN.cz, Facebook

Novinář Milan Rokytka prožívá těžké období. Po kolapsu ve štábu Miloše Zemana, který nezpůsobil podle jeho slov alkohol, ale neznámá látka, kterou mu někdo měl hodit do pití, musel vyřešit složitou situaci v osobním životě. Při jeho indispozici, kterou prakticky v přímém přenosu sledoval celý národ, mu totiž nepomohla jeho snoubenka. Rokytka se proto rozhodl, že svatbu zruší.

Milan Rokytka je v poslední době jeden z nejsledovanějších novinářů celého Česka. Proslavil se ve volebním štábu Miloše Zemana, kde po jeho náhlém a nečekaném kolapsu museli jeho přátelé pěstmi odhánět jiné novináře. Psali jsme zde.

 

Ale co bylo na celé situaci asi nejhorší? Rokytkovi totiž nepřispěchala na pomoc jeho životní láska J. L. (Takto ji Rokytka ve svém textu označuje). A to zamilovaného novináře pochopitelně velmi zklamalo, ba dokonce rozzlobilo a rozhodl se, že podnikne odvetné kroky.

 

"Bohužel jsem zjistil, že ačkoliv mnou byla J. L. řádně akreditována na volební studio v TOP hotelu jako fotoreportérka, tak dala přednost prý bohatšímu rautu v Kongresovém centru Praha a pak mi týden tvrdila, že nevěděla o mém kolapsu, neboť přišla do hotelu pozdě až po mém odjezdu v sanitce,“ napsal zhrzený Rokytka na svůj portál tydenikobcanskepravo.cz. Ale pozor, tím jeho výpověď zdaleka nekončí…

 

 

Svou milou totiž Rokytka snadno dokázal usvědčit ze lži. Ve štábu u jeho kolapsu podle Rokytky jeho snoubenka J. L. samozřejmě byla, jen se jaksi neměla k tomu, aby svému budoucímu manželovi poskytla pomocnou v ruku ve chvílích největší nouze.

 

"Na video záběrech publikovaných na internetu jsem však zjistil, že v TOP hotelu byla už v době, kdy mne později tragicky zesnulý kolega Karel Slezák vedl uložit na stupínek v modrém salonku, neposkytla mi však pomoc a schovávala se před kameramanem, takže byla jen těžko k postřehnutí, nicméně po svědectví dalších zúčastněných osob jsem ji vlevo dole také objevil,“ má jasno Rokytka, že jeho milá o jeho náhlém kolapsu musela vědět.

 

Vzniká tedy otázka, co dělala a proč svému snoubenci nepřispěchala při těžké zdravotní indispozici na pomoc? I na to ale protřelý novinář Milan Rokytka zná odpověď. "Když jsem se jí na to dnes tázal, dále mi lhala, že o ničem nevěděla, že jí prý nějaký známý bral okolo ramen a pasu, nosil ji drinky a o mém bezvědomí neměla vůbec žádné povědomí, a proto se mnou nemohla jet do nemocnice,“ píše Rokytka ve svém článku a v dalším odstavci už je jasno, že tento vztah, který se měl brzy posunout do další fáze – stavu manželského – tuto krizi z TOP hotelu Praha prostě ustát nemůže.

 

 

Rokytka totiž na své cestě životem nesnese vedle sebe osobu, která je podle něj takto nedůvěryhodná, ba dokonce i lhavá. "S takovou nedůvěryhodnou lhavou osobou samozřejmě nelze dále kráčet na společné cestě profesním ani osobním životem, natož si ji vzít za manželku, jak jsme v Jižních zahradách Pražského hradu plánovali,“ napsal Rokytka.

 

Zbývá tak už jen zapátrat v minulosti a zavzpomínat, kde tento bohužel nenaplněný vztah vlastně vzniknul. Ani o tuto informaci své věrné čtenáře Milan Rokytka neochudil. "Prý ji potkal na Farmáři roku, kde působila smutně a opuštěně, vetřela se pak do jeho přízně a bral jí na různé společenské a novinářské akce, nešlo jí však o občanskou novinařinu ani o vztah s Rokytkou, ale jen se dle vlastních slov "nažrat a nachlastat" k čemuž jí popřál hodně štěstí,“ uzavírá Milan Rokytka článek, ve kterém o sobě občas píše i ve třetí osobě.

 

Podívejte se na incident ve volebním štábu Miloše Zemana:

klma TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama