Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 2. 2017
drsná dohra

Po Výměně: Johana je k ničemu, domů jsem se vrátila zavšivená!

Výměna manželek: Helena, Johana
Zdroj: TN.cz
Jak žijí rodiny dnes?

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát jste byli svědky toho, jak si poradila zkušená matka Helena v rodině s pro ni nepochopitelným hospodařením a machistickým manželem. A zda se dokázala mladá maminka Johana postarat o rodinu se čtyřmi dětmi a manželem za zády.

Ve středečním díle oblíbené reality show Výměna manželek jste viděli rodinu z Ústí nad Labem, kterou tvoří Helena (31), Štěpán (30), dcera Sabina (8), syn Daniel (8) a dvojčátka Ela a Mia (14 měsíců). Na druhé straně se představila Johana (23), Pepa (30) a dcera Eliška (4), kteří žijí v Kosmonosech.

 

Zajeli jsme se podívat za rodinou z Ústí nad Labem, abychom zjistili, jak dnes žijí a jak na natáčení vzpomínají.

 

"Když jsem si poprvé prohlédla nový domov, na můj vkus tam byl nepořádek. Ale líbilo se mi, jak měli byt stavěný a prostorný. Měli také nové vybavení, to bylo hezké. Nejvíc se mi u nich líbil balkon, tam jsem trávila nejvíc času," začala své vyprávění Helena.

 

Tím ale to hezké skončilo, obzvlášť líto bylo náhradní manželce čtyřleté holčičky, o kterou se nikdo příliš nestaral. "Eliška mi přišla strašně zanedbaná. Když jsem si s ní chtěla hrát, ona nevěděla, co má dělat. Nebyla zvyklá na žádnou společnost. Sama říkala, že je pořád sama zavřená v pokojíčku. Že maminka se strejdou hrají na počítači nebo na mobilu hry," popsala žena. Když odjížděla, bylo na malé Elišce vidět, že se toho od náhradní maminky hodně naučila. "Rozpovídala se, byla šikovnější, všechno zvládala bez zbytečného křiku," řekla.

 

113

GALERIE: Výměna manželek: Náhradní manželka musela i rohlíky kupovat ze svého!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Náhradní manželka musela i rohlíky kupovat ze svého! - 1

Hodnocení:

 

Mezi osmi očima si Helena s Johanou nejen kvůli výchově pořádně vjely do vlasů. "Já jsem na ni nechtěla křičet. Chtěla jsem jí vysvětlit, co z mého pohledu dělá špatně. Bylo tam toho víc - s výchovou, s domácností. Ona si to nenechala vysvětlit, jen se hloupě obhajovala. Chtěla jsem jí jako zkušená poradit, nemyslela jsem to špatně. Naopak mě vytočilo, kdy se ona, která nefunguje, snažila radit mně," vzpomínala Helena.

 

O mladé mamince si Helena prý hodně povídala i s jejím partnerem Pepou. "Johana by hodně musela chtít, aby se změnila," je přesvědčená Helena. Podle obou partnerů je druhá dvojice hodně líná. "Chtěla bych Johaně vzkázat, ať si z toho vezme nějaké ponaučení a snaží se zlepšit," dodala zasloužilá matka.

 

 

Ani v náhradní rodině se Johana jako maminka příliš nevyznamenala. "O děti se vůbec nezajímala, snažila se jim vyhýbat. Podle mě je to ženská k ničemu, neumí vůbec nic. Nedokážu pochopit, jak mohla vychovat čtyřletou holku," nebral si servítky Štěpán. Po nějaké době ji prý začal zcela ignorovat. "Dělal jsem, jako by tu vůbec nebyla," popsal.

 

Připomeňte si, jak musela rodina Johany otáčet každou korunu:

 

Účast ve Výměně manželek jim prý dala hodně. "Viděli jsme, jak to funguje jinde, že u nás to není tak špatné, jak jsme si mysleli. Vztahy u nás doma to upevnilo. Když jsem se vrátila, tak to byla veliká láska. To, že se dva občas hádají, je všude," pochválila si Helena. I Štěpán se prý víc zapojil do chodu domácnosti. "Když nejsem v práci, snažím se vařit," pochlubil se. "Pomůže se vším, toho si vážím," dodala žena.

 

A řeč přišla také na svatbu, tu ale pár prozatím nechystá. "Pro nás je to jen kus papíru. Svatbou by se to akorát všechno zkazilo," myslí si Helena.

 

O druhé rodině žádné zprávy nemají. "Po skončení Výměny žádný kontakt nebyl. Ani nemáme potřebu se s nimi kontaktovat, nenavázali jsme žádné kamarádské vztahy," vysvětlila Helena. Po osmi očích se ale prý s druhou rodinou zkoušeli domluvit, jestli by jim nepůjčili dceru Elišku. "Chtěli jsme, aby se bavila. My se snažíme každý víkend jezdit na výlety," dodal Štěpán.

 

 

Helena se domů vrátila s novým vzhledem, nebylo to ale jen proto, aby se víc líbila partnerovi. "Měli tam vši. Eliška týden nechodila do školky, protože byla nehorázně zavšivená. Já jsem Elišku česala svým hřebenem, protože Johana si jejich jediný odvezla sem, a chytla jsem je taky. Takže my jsme celý týden odvšivovali. Já jsem si den před odjezdem obarvila hlavu, abych měla jistotu, že si je nedovezu domů," zakončila Helena.

 

Jak dnes žije rodina Johany a Pepy, vás budeme informovat během čtvrtka! Nestihli jste premiérový díl Výměny manželek v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz
Reklama