Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 3. 2017
jak žijí dnes

Po Výměně: Lída se k nepoznání změnila. Řekla, jak to má s otcem

Výměna manželek: Lesbický pár a manželství v krizi - 3
Zdroj: TV Nova
Jak žijí Lída a Ondřej dnes?

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. A bylo to hodně netradiční, zúčastnily se jí tři ženy a jen jediný muž. Jak si Lída poradila v domácnosti dvou lesbiček? A změnil se její vztah s manželem Ondřejem?

Ve středeční premiérové Výměně manželek jste viděli rodinu z Orlové, kterou tvoří Monika (38), její partnerka Lída (34) a syn Moniky Damian (8). Na druhé straně jste se seznámili s Lídou (26), manželem Ondřejem (35), dcerou Lucií (2) a synem Ondrou (6), kteří žijí v Nižboru.

 

Před Výměnou vztah manželů z Nižboru procházel obrovskou krizí. Ondřej se k Lídě nechoval hezky a někdy došlo i na facky. Změnilo se to?

 

"Po Výměně je to lepší, než bylo. Ani se tolik nehádáme. Jsem ráda, že jsme do toho šli," popsala současný vztah Lída. Manžel je k ní prý o něco pozornější. "Už mi ani neříká, že jsem tlustá," pochlubila se. Začal prý také víc pomáhat s domácností. Občas se prý připojí i maminka se sestrou. "Ale mohlo by to být lepší," dodala.

 

"Já za sebe bych řekl, že to tady všechno jede ve starých kolejích," oponoval jí manžel Ondřej. "Občas si pořád připadám jako služka," připustila nakonec Lída. Ondřej během natáčení naznačil, že by se možná naučil vařit, teď je ale všechno jinak. "Já vařit nebudu. Možná kdybych zůstal sám s dětmi, tak bych vařit začal, ale jinak k tomu nemám motivaci. To jde mimo mě," vysvětlil muž.

 

 

Podle vlastních slov s jinými činnostmi doma pomáhal vždycky, rozčilovalo ho ale, když mu Lída rozkazovala. "Stačí to říct slušně, ne to štěkat. Pak klidně vytřu, vyluxuju, uklidím. Nádobí umývám líp než zbytek rodiny. Já to i utřu a uklidím, nenechávám to tam odkapat," popsal.

 

17

GALERIE: Výměna manželek – lesbický pár a manželství v krizi

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - Lesbický pár a manželství v krizi - 3

Hodnocení:

 

Podle něj se nezlepšilo ani chování matky a sestry. "Dělají tady bordel a my to odnášíme," řekl. "Já jsem na to alergická. Než jdu večer spát, uklidím kuchyň, ale když ráno vstanu, můžu začít znovu," přidala se Lída. Ostatní členové domácnosti se prý neobtěžují uklidit po sobě třeba ani drobky z rohlíku.

 

Lída a Ondřej z Výměny manželek
Zdroj: TV Nova Lída změnila barvu vlasů a je z ní neskutečná kočka

 

"Mně přijde, že když tu byla Monika, tak se předváděli," myslí si Lída. "Všichni se k ní chovali, jako by přijela nějaká princezna. Tchán každý den vařil. Když je doma manželka, tak to nikdy nedělá," rozčiloval se Ondřej.

 

Připomeňte si Lídino smutné přiznání:

 

Co se ale zlepšilo, je vztah malého Ondry k mamince. "Od té doby, co mě viděl v televizi brečet, tak za mnou chodí a říká, že mě má rád. Dokonce se ptal, jestli jsem brečela proto, že jsem si myslela, že mě nemá rád," popsala Lída.

 

Ta se rozpovídala také o svém komplikovaném vztahu s otcem. "Jsme znovu v kontaktu, voláme si, píšeme si. Pozval mě na oslavu narozenin, bude mu padesát. Jsem za to ráda. On měl přítelkyni už v době, kdy byl s mojí maminkou. Teď s ní má osmiletého syna," prozradila.

 

 

Peníze, které za účast ve Výměně dostali, jim hodně pomohly. Manžel měl totiž velké dluhy. Většina se jim ale povedla splatit. "Zbývá už jen jedna půjčka," řekla Lída.

 

Na náhradní manželku Moniku prý Ondřej moc nevzpomíná. "My jsme spolu žádné rozepře neměli, takže nemám proč vzpomínat. Ale dali jsme si na sebe kontakt a slíbili, že sem přijedou v létě. Píše si s ním Lídina sestra Bianka. Manželka si zase volá s tou druhou Lídou. Máme mezi sebou dobré vztahy," zakončil vyprávění Ondřej.

 

Nestihli jste Výměnu manželek v televizi? Podívat se na ni můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Otec mě psychicky týrá a sráží mi sebevědomí
Jak naučit partnera být dobrým otcem

mom TN.cz