Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 6. 2017
jak žijí dnes

Po Výměně: Pohádky je konec! Drsný rozchod a děti s neznámým

Výměna manželek
Zdroj: facebook
Jak žijí rodiny dnes?

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Bylo to poprvé, co se pořadu zúčastnil lesbický pár. Vše proběhlo v naprostém poklidu. Jak žijí rodiny dnes, pět let od natáčení?

Středeční večer patřil repríze Výměny manželek. Tentokrát se představila Veronika (32) a Tonda (34), kteří žili společně s dětmi v malé vesnici Zbůch na Plzeňsku. Na druhé straně jste poznali Veroniku (27) a Květu (37), které žily v Rokycanech. Spolu vychovávaly dvě Veroničiny děti a ve střídavé péči měly i dvě děti Květy.

 

I když by se mohlo zdát, že rozdílná sexuální orientace může vést ke konfliktům, nic takového se nestalo. Deset dní proběhlo v poklidu a v závěru pořadu to dokonce vypadalo na happy end. Nevěrný Tonda totiž požádal Veroniku o ruku. Jenže veselka se nakonec nekonala.

 

"Ve chvíli, kdy jsem chtěla předmanželskou smlouvu, začal couvat. Pak jsem mu přišla na další nevěru, tak jsem práskla dveřmi a řekla dost. Před Vánocemi od nás odešel," přiznala Veronika v rozhovoru pro televizi Nova. Začátky podle ní byly krušné, děti se po tátovi totiž pořád ptaly.

 

17

GALERIE: Výměna manželek: Veronika z Rokycan a její rodina

Zdroj: facebook

Výměna manželek: Veronika z Rokycan a její rodina - 1

Hodnocení:

 

Na staré časy vzpomínat nechtěla. Podle ní měl Tonda psychické vady, ale nechtěl si je přiznat. "Psychicky mě týral a ponižoval a to je horší, než když chlap ženskou uhodí," myslí si. Ona zůstala ve Zbůchu s dětmi, Tonda se odstěhoval na Slovensko. Děti ale navštěvuje. "Teď k němu jedou na dva měsíce na prázdniny," popsala.

 

 

Teď už ale Veronika smutná není, prozradila, že má nového přítele. "Vztah je teprve v úplných začátcích. Ale je to hezký," svěřila se žena. Podařilo se jí prý zlepšit také chování dětí, kterým nastavila přísnější pravidla.

 

Připomeňte si středeční díl:

 

S děvčaty z Rokycan se po natáčení hodně vídaly, i proto, že bydlely nedaleko. Teď ale vztahy ochladly. "Nechci se nikomu plést do života nebo řešit problémy cizích. Já jsem ráda, že teď neřeším problémy já," řekla Veronika.

 

118

GALERIE: Výměna manželek: Veronika ze Zbůchu a její rodina

Zdroj: Archiv rodiny

Výměna manželek: Veronika ze Zbůchu a její rodina - 1

Hodnocení:

 

Pochlubila se také, že si najde i víc času na sebe. "Zhubla jsem asi patnáct kilo a pozitivně se to projevilo na mojí psychice." V současnosti se ale potýká se zdravotními problémy, kvůli kterým přišla i o práci. Prodělala zápal plic a trápily jí časté virózy.

 

S druhou rodinou se nám spojit nepodařilo, podle facebooku a toho, co nám řekla Veronika, to ale vypadá, že se ženy rozešly. Veronice se podle fotek narodily dvě další děti. Tatínka dětí se nám ale identifikovat nepodařilo.

 

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Co se dělo ve Výměně manželek mimo kamery? Marek řekl, jak se Michal choval!

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.6. | 22:28 petalinos
23
Jen blbec do toho leze.Dělat si ostudu po celé republice to nestoji za ty ...
15.6. | 05:37 azylpraha10
-3
www.azyl-praha10.cz
15.6. | 17:44 x x
0
Náhlasit nevhodný komentář
no to jsou košťata a odpad společnosti
15.6. | 05:37 azylpraha10
-3
Náhlasit nevhodný komentář
www.azyl-praha10.cz
14.6. | 23:27 vylez
6
Náhlasit nevhodný komentář
Veronika přestane rodit jedině se zašitou pi..čou a ta úchylačka s kohutem na hlavě je psycho sama o sobě
14.6. | 22:42 Vojta Také
1
Náhlasit nevhodný komentář
On to vážně někdo sleduje ? Viděla jsem při přepínání z reklamy cca 30 sec. než naskočila rovněž reklama a ta ukázka úplně stačila.
14.6. | 22:28 petalinos
23
Náhlasit nevhodný komentář
Jen blbec do toho leze.Dělat si ostudu po celé republice to nestoji za ty peníze.Co je doma má zustat doma.Jako by nestačili zvědaví sousedi.