Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.4. 2017 15:31
porotkyně tváře

Pazderková reaguje na tvrdou kritiku. Tohle lidem vzkázala

Zdroj: TV Nova

Oblíbená herečka a moderátorka Iva Pazderková, kterou můžete znát z show Tvoje tvář má známý hlas, čelí v posledních dnech ostré kritice, urážkám a nadávkám kvůli svému poslednímu vystoupení. Anonymita dává lidem moc k tomu, aby mohli své urážky bezstarostně šířit, Iva Pazderková nemá povinnost se jimi zaobírat, přesto je všechny přečetla a tohle svým fanouškům i odpůrcům vzkázala.

"Moji nejmilejší, dobré ráno vám všem! Včera jsem měla vystoupení v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. A poprvé po půl roce jsem si na FB přečetla komentáře. Tolik nenávisti, urážek a zla za jednu zazpívanou písničku mě opravdu odzbrojilo. A jediné, co všem těm lidem přeji je, ať jejich dětem, sourozencům a jiným příbuzným nikdo nikdy takhle nepíše," napsala Iva Pazderková na začátek svého vzkazu.

 

I přes to, že se celebrity setkávají s ostrou kritikou často, nejsou to stroje bez citů a i u nich může pohár trpělivosti přetéci. Proto se Iva Pazderková rozhodla stránku na Facebooku, která jí přinesla více bolesti než radosti, zrušit.

 

Na komunikaci s fanoušky ale určitě nezanevřela a poctivě odpovídala nejen na komentáře lidí, kteří jí vyjadřovali pod rozhodnutím podporu, ale také na reakce dalších, kteří se ji snažili vytočit a urazit.

 

Nakonec vše shrnula do příspěvku na rozloučení: "To, že dnes zruším tenhle účet není žádná prohra nebo výhra, není to vůbec NIC. S nikým nebojuji, nemám tu potřebu. Jen nechci mít něco, co mi přináší více starostí než radosti."

 

 

Lidé by se podle Ivy Pazderkové neměli beztrestně urážet a šířit nenávist. I když je podle ní kritika velmi důležitá pro vývoj a růst, neměla by být destruktivní.

 

"Ještě jednou vám děkuji, opatrujte se, buďte blond, buďte zrz, buďte jací jste, buďte laskaví, mám vás moc ráda, těším se na vás a DĚKUJI. S Láskou vaše Ivukuška," uzavřela herečka svůj vzkaz pro fanoušky i odpůrce.

 

Ivino vystoupení v posledním díle Tvojí tváře najdete na Novaplus.cz a na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Iva Pazderková ukázala rodiče. Podoba s maminkou je naprosto neuvěřitelná!

VELKÝ SMUTEK: Iva Pazderková prožívá těžké chvíle. Přišla o milovanou osobu!

Zručná Iva Pazderková jak ji neznáte: Co dělá, když zrovna netočí?
TVOJE TVÁŘ: Iva Pazderková zavěšená na šálách! Neměla strach z výšek?

klma TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

25.4. | 16:14 topka55
91
Tady vůbec nejde o písničku ,ta za to nemůže ! Jde o blbou blondýnu a jeji ...
25.4. | 17:39 hanna80
-27
Od lidí je to jen závist. Pomluvy jsou pro mě denodení záliba a to jen proto, ...
30.4. | 22:08 Štefan Nemeth
1
Náhlasit nevhodný komentář
Trasimi, ty nejsi spokojen ničím v naší krásné republice a tak tě lituji také. Ty budeš tady žít velmi nespokojený život plné zklamání. Asi bys měl vydat někam dál na východ (na ten dálný), abys poznal, že tady se mají chudí duchem jako ty přece jen lépe.
30.4. | 22:03 Štefan Nemeth
2
Náhlasit nevhodný komentář
Vážení diváci Tvojí tváře, zkuste vy takové vystoupení a uvidíte, že se vždy nepovede. Ale ani nezdařilý kousek vás nikoho neopravňuje sprostě nadávat komukoliv. Já Ivě fandím a vás, chudých duchem, jen lituji.
29.4. | 20:26 Milos Trasimi
4
Náhlasit nevhodný komentář
Tohle bys klidně mohla prohlásit o 99,99% českých ženách a nemylila by ses.
29.4. | 18:52 svarcovaerika0123
9
Náhlasit nevhodný komentář
Je to hnuska, která sama každého uráží, ale o ní se nesmí říct nic. Má prachy a stala se z ní debbilní primadona.
29.4. | 18:48 Milos Trasimi
-8
Náhlasit nevhodný komentář
Ivo nediv se.Vždyť to jsou přeci jen Cesi kteří se nezbavili dávných návyků kdy ještě žili a loupili v podhůří Altaje.Nevím co vice vytocilo Číňany a Mongoly ze je vyhnali do střední Evropy.Jestli to co dělali nebo jejich věčné blbe a chvastave kecy.
29.4. | 16:46 borka3
8
Náhlasit nevhodný komentář
Ta je ještě blbější než vypadá. Její písnička mě vůbec nezajímá. Díky ní na to nekoukám. Ať zpívá, hraje, ale ne-se-re se do politiky. Na to bohužel nemá. Když ona kritizuje škaredým způsobem, to je jako v pořádku?
29.4. | 14:13 fantozzi602
10
Náhlasit nevhodný komentář
proc stale otravujete s tou krawou?
29.4. | 12:54 maxfox
1
Náhlasit nevhodný komentář
Jako Pink se mi Iva Pazderková líbila,ale její poslední vystoupení bylo opravdu ubohé.
29.4. | 12:52 Eva Roubová
11
Náhlasit nevhodný komentář
Nechci paní Pazderkovou urazit, ale její chování v Tváři je příšerné.Nechápu proč vystupuje jako poradkyně soutěžících, když jim říká stejné věci jako Yemi a nebo přiblblé rady.Pak je ještě porotkyně a minule i vystupovala v programu.Vypadá to jakoby měl někdo z vedení tváře o ní zájem.Koho ulovila?
27.4. | 08:00 jarhonl
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jednoho se držím celý život. Být svá. Proto říkám - zůstante taková, nebudte jako nakreslený panáček. Přestala bych se koukat. Jste příjemná, řeknete to, co cítíte. Hodně úspěchů a říkejte si jedno - blbec mě nemůže urazit.To si říkám já.
Obchodní sdělení

Bohemia Apple