Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.4. 2017 15:31
porotkyně tváře

Pazderková reaguje na tvrdou kritiku. Tohle lidem vzkázala

Zdroj: TV Nova

Oblíbená herečka a moderátorka Iva Pazderková, kterou můžete znát z show Tvoje tvář má známý hlas, čelí v posledních dnech ostré kritice, urážkám a nadávkám kvůli svému poslednímu vystoupení. Anonymita dává lidem moc k tomu, aby mohli své urážky bezstarostně šířit, Iva Pazderková nemá povinnost se jimi zaobírat, přesto je všechny přečetla a tohle svým fanouškům i odpůrcům vzkázala.

"Moji nejmilejší, dobré ráno vám všem! Včera jsem měla vystoupení v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. A poprvé po půl roce jsem si na FB přečetla komentáře. Tolik nenávisti, urážek a zla za jednu zazpívanou písničku mě opravdu odzbrojilo. A jediné, co všem těm lidem přeji je, ať jejich dětem, sourozencům a jiným příbuzným nikdo nikdy takhle nepíše," napsala Iva Pazderková na začátek svého vzkazu.

 

I přes to, že se celebrity setkávají s ostrou kritikou často, nejsou to stroje bez citů a i u nich může pohár trpělivosti přetéci. Proto se Iva Pazderková rozhodla stránku na Facebooku, která jí přinesla více bolesti než radosti, zrušit.

 

Na komunikaci s fanoušky ale určitě nezanevřela a poctivě odpovídala nejen na komentáře lidí, kteří jí vyjadřovali pod rozhodnutím podporu, ale také na reakce dalších, kteří se ji snažili vytočit a urazit.

 

Nakonec vše shrnula do příspěvku na rozloučení: "To, že dnes zruším tenhle účet není žádná prohra nebo výhra, není to vůbec NIC. S nikým nebojuji, nemám tu potřebu. Jen nechci mít něco, co mi přináší více starostí než radosti."

 

 

Lidé by se podle Ivy Pazderkové neměli beztrestně urážet a šířit nenávist. I když je podle ní kritika velmi důležitá pro vývoj a růst, neměla by být destruktivní.

 

"Ještě jednou vám děkuji, opatrujte se, buďte blond, buďte zrz, buďte jací jste, buďte laskaví, mám vás moc ráda, těším se na vás a DĚKUJI. S Láskou vaše Ivukuška," uzavřela herečka svůj vzkaz pro fanoušky i odpůrce.

 

Ivino vystoupení v posledním díle Tvojí tváře najdete na Novaplus.cz a na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Iva Pazderková ukázala rodiče. Podoba s maminkou je naprosto neuvěřitelná!

VELKÝ SMUTEK: Iva Pazderková prožívá těžké chvíle. Přišla o milovanou osobu!

Zručná Iva Pazderková jak ji neznáte: Co dělá, když zrovna netočí?
TVOJE TVÁŘ: Iva Pazderková zavěšená na šálách! Neměla strach z výšek?

klma TN.cz