Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 6. 2017
Kde byl?

Po známém youtuberovi se slehla zem! Příběh má zvláštní konec

Youtuber Matúš
Zdroj: facebook, To je ten náš Matúš
Slovenský youtuber Matúš

Známý slovenský youtuber Matúš zmizel minulý týden. Odjel do Anglie na brigádu a od té doby se neozýval fanouškům, měl vypnutý telefon. Záhadný příběh má ale šťastný konec, Matúš je v pořádku.

Fanoušci se o slovenského youtubera Matúše začali bát poté, co na sociální síť nahrál zvláštní video. Podle svých slov odjel na brigádu do Anglie, kde měl sbírat jahody na farmě. Vše mu zprostředkovala agentura, kterou doporučil kamarád.

 

V Anglii se to ale zvrtlo a poslední záběry Matúše pocházely z nějaké stavby. Byl pořádně rozzlobený, tvrdil, že ho podvedli a agentura mu nechce vrátit doklady, aby se mohl vrátit na Slovensko.

 

Video končilo uprostřed věty a od té doby Matúš mlčel. Neodpovídal na zprávy, měl vypnutý telefon a nikdo nevěděl, co se stalo. Sto tisíc fanoušků se obávalo o jeho život, po youtuberovi začala pátrat také slovenská média.

 

 

Po týdnu se Matúš konečně ozval, je v pořádku. Svým příběhem chtěl poukázat na nekalé praktiky některých firem. Zapojil se totiž do projektu Andělé strážní (Anjeli strážni), který má chránit před pofiderními a zdánlivě lákavými nabídkami.


Podívejte se na video, kde Matúš své zmizení vysvětluje:

epa TN.cz