Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.5. 2018 21:21
hromadná fotografie

Pod turisty se zřítilo schodiště, několik jich skončilo v nemocnici

Zdroj: TV Nova

Skupinka turistů si chtěla pořídit fotografii na schodiště terasy jedné z restaurací na Českobudějovicku, to se jim ale krutě vymstilo. Schodiště pod jejich náporem nevydrželo a zřítilo se, při tom se zranilo několik turistek, které záchranáři převezli do nemocnice.

Jihočeští kriminalisté od pátečního odpoledne vyšetřují strašlivou nehodu v jedné z restaurací v Hluboké nad Vltavou. Policie informovala o případu v pondělí.

 

"Skupina zhruba dvaceti zahraničních osob se měla rozhodnout k hromadnému fotografování, při kterém využili venkovního schodiště," popsala okolnosti nehody policejní mluvčí Lenka Krausová.

 

Dřevěné schodiště ale takový nápor nevydrželo a se všemi lidmi se zřítilo k zemi. Pád se naneštěstí neobešel bez zranění, několik turistek skončilo s různými zraněními v nemocnici.

 

 

"Kriminalisté se případem intenzivně zabývají a zjišťují veškeré jeho okolnosti," doplnila Krausová. Kromě policie se případem zabývá také Inspektorát bezpečnosti práce.

 

Podle informací TV Nova se zranilo celkem sedm žen, mělo by se jednat o Rakušanky. Kromě modřin, museli lékaři ošetřit zlomeniny a v jednom případě také operovat.
 

klma TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama