Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.2. 2016 16:27
vražda v teplicích

Kamarádi pláčou za zavražděnou Elišku. U školy hoří svíčky

Zdroj: TV Nova

Vražda třináctileté Elišky z Teplic celým městem mohutně otřásla. A nejen proto, že vraždil o rok starší Daniel. Okamžitě tak vzniklo pietní místo u školy, kam dívka chodila.

A fotografie přímo z místa ukazují, že u improvizovaného pomníčku za předčasně zesnulou dívku je opravdu velmi rušno. Hoří tam totiž desítky svíček a lidé tam nechávají i plyšáky a další dárky.


Mrtvou Elišku objevili policisté v sobotu ráno u lesoparku v městské části Řetenice. Ještě ten den pak kriminalisté zatkli čtrnáctiletého Daniela.I když není jasné, zda se školák k ubodání kamarádky přiznal nebo ne, policie už ústy své tiskové mluvčí vzkázala, že vzhledem k věku pachatele je pravděpodobné, že bude vyšetřování odloženo.


110

GALERIE: Vzpomínka na Elišku

Zdroj: TV Nova

Vzpomínka na Elišku v Teplicích - 1

Hodnocení:


Nejde přitom o první konflikt čtrnáctiletého Daniela se zákonem. Už loni v květnu skoro zabil po hádce svého kamaráda, kterého shodil z 12 metrů do výtahové šachty. I tento případ museli kriminalisté odložit.

pez TN.cz

Diskuze

15.2. | 15:50 Artík Lang
7
Náhlasit nevhodný komentář
I děti dokáží páchat zločiny. 14let byl vstupní věk chlapců do Hitlerjugend.Vláda a poslanci by měli snížit věkovou hranici za vraždu na 12 let.
15.2. | 13:59 skeptikus
7
Náhlasit nevhodný komentář
..tady ten potrat porušil veškerá společenská pravidla a normy tím nejohavnějším způsobem a odplatou za jeho (zlo)čin by mělo být odpravení bez ohledu na věk..
15.2. | 13:54 svoboda1
11
Náhlasit nevhodný komentář
A poslanci a vlada nemají duvod nĕco řéšit.
15.2. | 13:20 allanaldik
41
Náhlasit nevhodný komentář
Deti placou ale i zabiji. Snizime vekovou hranici na 12 let. kdyz mohou kourit brat drogy a zabijet jsou za sve jednani zodpovedni i v techto detskych letech. Vrazda by nemela byt vekem ohranicena, zabiti je zabiti ikdyz to udela 10 lety fracek co ma v sobe drogy.Dal bych 30 l.bez naroku propusteni.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme