Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 11. 2017
záhadné úmrtí

Podivná smrt turistek: Jejich těla našli v hotelu. Obě bolel žaludek

Natalie Seymourová
Zdroj: facebook

Těla dvou turistek našli v hotelovém pokoji v Kambodži. Jedna z mladých žen si stěžovala matce, že jí a její kamarádce není dobře od žaludku.

Dvaadvacetiletá Natalie Seymourová potkala Abbey Amisolovou z Kanady před rokem na Bali. Ženy si rozuměly a dohodly se, že spolu procestují Kambodžu. Svůj plán dodržely a setkaly se o rok později v Asii.

 

Dvojice se ubytovala v hostelu Monkey Republic Guest House ve městě Kampot na jihovýchodě země. Natalie o několik dní později poslala přes Whatsapp zprávu své mámě, ve které napsala, že se necítí dobře a že mají s Abbey zřejmě otravu jídlem.

 

Ženy si pouze nakoupily léky v místní lékárně. Pracovníci hostelu jim ale radili, aby zašly k lékaři. To ale neudělaly. Krátce poté je zaměstnanci ubytování našli mrtvé na pokoji. "Psala mi, že je jí špatně a že si půjde koupit nějaké léky, aby se jí ulevilo. Manažer hostelu jim doporučoval, aby šly do nemocnice, ale ony se rozhodly, že si raději pospí. Už se ale nevzbudily," řekla Natáliina nešťastná matka.

 

 

Případ už vyšetřuje policie. Těla mrtvých žen jsou v márnici, kde čekají na převoz do rodných zemí. Nejdříve ale musí na pitvu. Zatím policie nevyloučila, že jejich smrt někdo mohl zavinit.

ham TN.cz
Reklama