Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.3. 2016 20:35
GALERIE král diskoték

Pohřeb Ivana Jonáka: Loučily se dcery, pár přátel i Rychtář

Zdroj: TV Nova

Velké rozloučení s králem diskoték devadesátých let Ivanem Jonákem chystali jeho kamarádi. Do poslední chvíle ale řešili, kam s urnou.

Zvažovali možnost, že urnu uloží do hrobu na pražských Olšanech, kde jsou uložené ostatky jeho manželky Ludviky, za jejíž vraždu si odpykal 18 let v kriminále.

 

"Jeho ostatky budou zpopelněny, následně se bude řešit kam bude uložena urna s popelem," řekl Blesku Jonákův kamarád Tomáš Dvořák, který dnešní pohřeb platí.

 

Pohřbu se dnes zůčastnilo jen pár nejbližších příbuzných a přátel. Mezi smutečními hosty se objevil i Josef Rychtář, vdovec po zpěvačce Ivetě Bartošové. Jonák po svém propuštění vyprávěl, že právě Bartošová byla jednou z mála celebrit, které na něj po odsouzení za objednání vraždy nezanevřela. "Posílala mi do kriminálu peníze na kredit do mobilu," řekl Jonák před rokem.

 

121

GALERIE: Pohřeb Ivana Jonáka

Zdroj: TN.cz

Ivan Jonák

Hodnocení:

 

Jonák nechal svým dětem akorát obrovské dluhy. Do dražby půjde i podíl kdysi populární diskotéky Discoland Sylvie v pražské Libni, ve kterém "kraloval" v 90. letech Ivan Jonák. Hostil zde celebrity, málokdo z nich však dnes na pohřeb přijde.

 

Za léta v kriminálu se od něj většina populárních tváří odvrátila.
Konečné slovo o uložení urny s popelem svého otce budou mít dcery Veronika a Sylvie. Ve hře zůstává varianta, že ho pochovají v hrobu vedle zavražděné manželky Ludviky.

 

 

Ivan Jonák si odseděl 18 let ve vězení za plánování vraždy manželky. Tu zastřelil neznámý vrah 7. dubna 1994 před jejím stánkem se zeleninou. Jonák se den na to stal terčem dvou údajných atentátů, které přežil. Jeho vůz explodoval a následně Jonákovi někdo prostřelil tvář.

 

Podle soudu si ale vraždu objednal Jonák a útoky na něj byly jen fingované. Po 18 letech vyšel z vězení v roce 2014. Svůj kdysi slavný podnik našel v dezolátním stavu a nefunkční. Nevzdával se plánů na obnovení Discolandu. K tomu ale nikdy nedošlo. Pár dní před smrtí sdílel na facebooku podivný vzkaz: "Sebevražda není zbabělá. Víte, co je zbabělé? Tolik zničit člověka, že jediné, co si bude přát, je smrt."

 

Ivan Jonák - status na Facebooku
Zdroj: facebook.com

 

Policie uvedla jako příčinu smrti zdravotní komplikace a vyloučila zavinění cizí osobou.

 

ČTĚTE TAKÉ:

GALERIE: Pohřeb Jaroslavy Hanušové byl v mnoha ohledech výjimečný

GALERIE: Z toho mrazí! Takhle vypadá mrtvý manžel Celine Dion

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

3.3. | 10:12 hanule800
19
LENKA NOVÁKOVÁProč to tedy čtete evidentně vás to zajímá jinak byste to ani ...
3.3. | 15:11 reypal
-22
Z vraha dělejte populární osobu a přitom je to kre ten.Kdo se živí na mrtvolách ...
3.3. | 21:03 josefvyskoc
-3
Náhlasit nevhodný komentář
dostavenicko prazskejch mamrdů...jak dojemne :)))) ...
3.3. | 17:09 tonny44
1
Náhlasit nevhodný komentář
Jak se ten čůrrák Trychtýř kření do objektivu!!! Ten hňup už neví, jak se dostat do bulváru. Největší potupa by pro něj byla, kdyby ho všichni ignorovali, kryppla.
3.3. | 17:07 tonny44
3
Náhlasit nevhodný komentář
lenka novakova: proč se tedy unavuješ psaním těch žvástů, když tě to nezajímá ty flunddrro s poštěvákem kyselým jak vokurka nakládačka??
3.3. | 16:52 pan-then
6
Náhlasit nevhodný komentář
Hanule800 jsem s Tebou ! Byl to dobrý kamarád ! A ty mu jen moc závidíš -reypale a líný nováku, udavači zassraní.
3.3. | 16:23 kimy69
0
Náhlasit nevhodný komentář
Objednavatel vraždy a vekslák plní čelní stranu...něco je tady špatně.
3.3. | 15:22 jaroslav fojtík
1
Náhlasit nevhodný komentář
Je to mozny co jsou tyhle stranky za sracky????
3.3. | 15:11 reypal
-22
Náhlasit nevhodný komentář
Z vraha dělejte populární osobu a přitom je to kre ten.Kdo se živí na mrtvolách páni redakturečci.Hyeny.Že.A to,že na pohřbu byl rychtář? Kde ten by chyběl,když tušil,že tam budou novináři.
3.3. | 14:48 allanaldik
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Aby tam nechybel ten ubozak Rychtar.
3.3. | 12:53 svarcovaerika0123
-1
Náhlasit nevhodný komentář
A co nám je do toho, kde bude ležet vrahoun? Co se o to staráte a dáváte to sem jako zprávu. Jsou snad důležitější věci. To je zpráva, jako že v zimě padá sníh a v létě svítí sluníčko. To už nemáte o čem psát? Tak jděte dělat něco užitečnýho.
3.3. | 10:49 lenka nováková
-16
Náhlasit nevhodný komentář
3.3.10:12hanule800-Ani to nemusím číst,bohatě stačí ten srdceryvný nadpis a ten jeho odpornej ksicht.A je mi srdečně jedno,co v článku je.Proč je článek na půl stránky?Nebyl žádná celebrita,byl to gauner.Je jen na každém,zda s mým názorem bude či nebude souhlasit a nikomu jeho názor taky neberu
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme