Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.9. 2015 12:56
TUČNÉ ODŠKODNÉ

V McDonald´s ženu polili kávou. Čtěte, jaké odškodnění vysoudila 

McDonald´s
Zdroj: Profimedia

McDonald´s bude platit. Prodavačka na pobočce v Moskvě opařila totiž jednu z návštěvnic kávou a její tatínek okamžitě celou věc předal soudu. Soud v Moskvě rozhodl ve prospěch popáleného děvčete, oblíbený prodejce tak zaplatí pokutu 320 tisíc rublů (přibližně 115 tisíc korun).

Prodavačka McDonaldu měla opravdu smolný den. Jedna z jejích zákaznic si objednala kávu,vypít už jí ale nestihla. Při podávání kelímku totiž prodavačka nedopatřením kelímek převrhla a popálila mladou slečnu. Dívka utrpěla popáleniny.

 

Jak informují novinky.sk, rozčilený otec dívky chtěl původně po prodejci odškodné ve výši 5 milionů rublů (téměř dva miliony korun). Mimosoudní urovnání sporu tak rozhodně nepřicházelo v úvahu.

 

 

"Žalobě jsme vyhověli částečně," uvedl soud. McDonald´s sice platit bude, konečná suma ale rozhodně nebude pět milionů. Prodejce bude muset zaplatit v přepočtu 111 tisíc korun za morální újmu a 7 400 korun za soudní náklady.
 

lud TN.cz

Diskuze

20.9. | 19:38 lenka nováková
3
Náhlasit nevhodný komentář
20.9. | 17:16nemam jmeno- Bohužel s nimi musím i pracovat a nesetkala jsem se za posledních deset let s normálním rusem, jsou to debilové už od pohledu a při komunikaci ještě větší, jo a ještě jsem zapomněla , že jsou to prasata.
20.9. | 17:16 nemam jmeno
2
Náhlasit nevhodný komentář
Dobře to dopadlo,jen ať amíci cálujou.L.N.ale no ták,ty znáš Ruskou povahu pouze z novin nebo z TV viď? :D
20.9. | 16:06 Tomáš Potomský
1
Náhlasit nevhodný komentář
Na Kanadu s chutí jdeme,zklátíme je do prdele! :)
20.9. | 15:26 lenka nováková
6
Náhlasit nevhodný komentář
To se prostě může stát,je to smutné,ale může.Tady se krásně projevila arogantní,nadřazená a naprosto zkurvená ruská povaha.