Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 8. 2017
úchvatná proměna

Pokoj na koleji proměnily za pár hodin v luxus! Zvládnete to i vy!

Proměna pokoje na koleji
Zdroj: Sheila Ybarra
Pokoj před a po

Jedním z důvodů, proč se mladí lidé na koleje zrovna nehrnou, je fakt, že pokoje tam vypadají jako z dob jejich rodičů. Podobný problém měly i Skylar Bantzová a Adeline Velaová z Texasu. Ty se ale rozhodly, že vezmou osud do vlastních rukou.

Vrzající postele, oprýskané stoly, zašlé poličky - tak vypadal pokoj dvou osmnáctiletých dívek na univerzitě v Texasu, než si ho vzaly do parády. Místnost o velikosti 5x5 změnili v luxusní bydlení.

 

Přizvali sedm kamarádů a za necelý den měly hotovo. Na stěny natáhli tapetu imitující cihlovou zeď, aby pokoj vypadal jako podkroví. Klasické postele vyměnily za lůžka na vysokých nohách a dole tak vznikl prostor na televizní koutek s kávovarem a prádelníky.

 

19

GALERIE: Proměna pokoje na koleji

Zdroj: Sheila Ybarra

Proměna pokoje na koleji - 9

Hodnocení:

 

Protože se jedná o studentský pokoj, nechybí ani dva stoly s knihovničkami, u kterých se mohou dívky věnovat učení. Vše sladily do příjemných pastelových barev a vyzdobily stylovými holčičími doplňky. Chybět nemohly ani velké chlupaté polštáře!

 

 

Jelikož si dívky a jejich rodiče potrpěli na kvalitu, proměna nevyšla zrovna nejlevněji. V přepočtu za ni dali asi 52 tisíc korun. Může vám být ale inspirací, že i bez složitých přestaveb můžete z nehezkého pokoje udělat během chvíle útulné hnízdečko.

mom TN.cz