Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.9. 2017 15:12
GALERIE krásné pokoje

Pokojík může vypadat i originálně! Vybavte ho podle záliby dítěte

Dětské pokojíčky
Zdroj: master-service.ru/ mytropolisdesign.com/ jfishart.com

Dětský pokoj je jediným útočištěm vašich dětí. Mají se v něm cítit bezpečně a dobře. V dnešní době však můžeme zajít ještě dál a vybavit pokoj trochu netradičně. Vaše ratolest se může cítit jako námořník, nebo jiný hrdina, kterého zná z pohádek. Inspiraci najdete v naší galerii.

Hledáte zajímavé vybavení pro své dítě? Máme pro vás inspiraci originálního nábytku, například s tématikou pirátů a vším co s tím souvisí. Pokud máte malého fotbalistu, milovníka aut nebo Star Wars, jeho zálibu můžete promítnout i na vzhledu pokojíku.

 

111

GALERIE: Dětské pokojíčky

Zdroj: master-service.ru

Dětské pokojíčky - námořnický

Hodnocení:

 

Podobný pokojíček má jedince motivovat také k rozvíjení fantazie. To tvrdí firma Kuhl Design, která staví pokojíky pro "malé piráty". S dětmi, které mají zájmů víc nebo je často střídají, se o tom, jak by jejich pokoj měl vypadat, raději poraďte.

 

 

I v Česku seženete nábytek, jako je třeba postel ve tvaru auta. K vylepšení pokojíku však nemusíte využít pouze firmu, změny můžete udělat i menší. Některé maminky volí originální vymalování pokoje. Ve fantazii se meze nekladou. Inspiraci najdete v naší galerii.

 

ham TN.cz