Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 6. 2018
Netradiční případ

Polák chtěl modelku dražit v aukci, soud mu uložil tvrdý trest!

Unesená modelka
Zdroj: Instagram, Profimedia.cz

Italský soud poslal na skoro 17 let do vězení Poláka Lucasze Herbu, který loni unesl britskou modelku Chloe Aylingovou, několik dní ji věznil proti její vůli a hodlal ji vydražit v internetové aukci.

Třicetiletého Herbu soud v Miláně poslal do vězení na šestnáct a tři čtvrtě roku. Podle obžaloby polský občan vylákal krásku z Londýna do Milána příslibem uměleckého focení.

 

Místo toho ovšem modelku unesl. U soudu se hájil, že s ním mladá žena šla dobrovolně, ona to ovšem popřela, píše BBC. Podle znalců je Herba narcis, který byl modelkou posedlý.

 

Když Aylingová přijela do fotoateliéru, vrhli se na ní dva muži, vpíchli jí omamující látku, svlékli ji, svázali, strčili do velkého kufru a v kufru auta odvezli skoro 200 kilometrů daleko na odlehlou farmu. Tam byla držena šest dní.

 

 

Herba u soudu také vypověděl, že to nebylo jeho první setkání s dotyčnou modelkou. Tvrdí, že se do ní zamiloval a prý doufal, že vyvolání skandálu ji proslaví a pomůže její kariéře. Inspiroval se prý filmem.

 

Polákův údajný komplic zatím souzený nebyl, čeká se na jeho vydání z Anglie. Muž popírá, že byl měl s únosem cokoliv společného.

 

16

GALERIE: Unesená modelka

Zdroj: Instagram, Chloe Ayling

Unesená modelka - 1

Hodnocení:

pez TN.cz
Reklama