Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.3. 2017 21:56
finta nevyšla

Policejní honička: Motorkář prchal na stroji s falešnými značkami

Zdroj: TV Nova

Dálniční hlídka v Ivanovicích na Hané natočila honičku s motorkářem. Snažil se ujet přes pole, ale nepočítal s tím, že policisté mají pohon na všechna čtyři kola. Motorkář tak uvízl v příkopu. Ukázalo se, že měl na svém stroji falešnou značku.

Motorkář asi toužil po dobrodružství a policisty sám vyprovokoval k tomu, aby ho zkontrolovali. Místem, kde je snížená rychlost proletěl na plný plyn. "V omezení jel rychlostí 170 kilometrů v hodině," přiblížil policejní mluvčí Pavel Šváb.

 

Ruku z plynu nesundal ani v momentu, kdy se za ním objevily policejní majáky. V jednu chvíli měl na tachometru 179 kilometrů v hodině a když zjistil, že policejní auto má pod kapotou o pár koní víc, zkusil jinou fintu. Vyjel mimo dálnici a snažil se ujet přes pole.

 

Motorkář ale nepočítal s tím, že policejní vozidlo má pohon na všechna čtyři kola a sám se tak zahnal do pasti, když uvízl v příkopu. Zastavila ho až namířená pistole, ukázalo se, že jezdil s falešnou značkou, používal totiž převozovou značku, která byla už dva roky prošlá.

 

 

Teď mu hrozí pokuta a zákaz řízení. Zarážející ale je, že kvůli hlouposti riskoval život svůj i spolujezdkyně. Se začínající motorkářskou sezónou počet případů narůstá.
 

tn.cz / TV Nova

Diskuze

3.3. | 08:06 maxfox
1
Náhlasit nevhodný komentář
3.3. | 07:51 straki007 - kdyby si hráli na Ameriku,tak ten motorkář po neuposlechnutí výzvy má na zádech v bundě větrání.Je to jen o řidičích a jejich chování.Když ujíždí a nerespektuje výzvy,tak něco není v pořádku.
3.3. | 07:51 straki007
0
Náhlasit nevhodný komentář
A uz to zacina. Zasramii benga honi motorkare.Kde je statistika kolik motorkaru zabili-zranili policajti na silnicich.Kdyby se drzeli poklidne za nim a pri jeho zastaveni ho zpacifikovali tak se ani nenadechne.Ale ne.Tady se budou hrat na Ameriku.
2.3. | 23:36 allanaldik
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak to byl poradnej idiiot kdyz jim na motorce neujel, za to by potreboval naflakat a do basy
2.3. | 22:03 bard-lidu
2
Náhlasit nevhodný komentář
Cestou necestou, polem nepolem ...