Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 26. 2. 2017
video 18 + byli ve službě!

Policisté ignorovali volání o pomoc, radši si užívali sex! VIDEO

Chlípný policista
Zdroj: YouTube.com

Když se policejní vysílačka v autě rozezněla, nevšímali si ji. Měli totiž plné ruce práce - nebo spíš jeden druhého. Policisté se oddávali orálnímu sexu, i když byli zrovna ve službě.

Policistka uspokojovala svého kolegu ústy. Ani urgentní hlášení ve vysílačce o loupeži ji nepřimnělo, aby přestala. V jednom okamžiku chtěla s nahráváním videa skončit, pak se ale rozhodla pokračovat.

 

Muž si v té chvíli totiž začal svlékat tričko. Že mají vyrazit na místo činu, je zřejmě příliš nevzrušovalo, na rozdíl od jejich intimní chvíle v policejním autě.

 

 

Není jasné, proč milostný akt natáčeli, ani jak se dostal na veřejnost. Záznam ale měl nepříjemné následky pro oba policisty z Aregentiny. Ženu totiž rychle identifikovali podle čísla odznaku, který je na videu vidět.

 

 

"Mladí milenci nyní čelí disciplinárnímu řízení. Zatím byli postaveni mimo službu a o jejich budoucnosti u policie se teprve rozhodne," uvedl pro deník The Sun policejní mluvčí. "Je to vážná situace, vzhledem k tomu, že se jedná o policisty, kteří byli ve službě. Měli hlídat bezpečí obyvatel," dodal mluvčí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Lady Dee opět perlí: Mladinká pornoherečka přiznala, že zbožňuje INCEST!

GALERIE: Tohle jsou nejdražší a nejluxusnější prostitutky na světě! Stojí za tu nesmyslnou sumu?

has TN.cz

Diskuze

26.2. | 22:37 molella
3
Náhlasit nevhodný komentář
Sex ma vždycky přednost at se děje co se děje
26.2. | 21:40 skeptikus
0
Náhlasit nevhodný komentář
..no a já myslel, že v práci se jenom nesmí pít..
26.2. | 14:24 arnold-rimmer
8
Náhlasit nevhodný komentář
26.2. | 12:36 multikulty: S takovým zákonem by opičáci jako ty přestali okamžitě existovat. To běloši vládnou tomuto světu, vždy vládli a vždy budou. Klaň se svým bílým bohům a nech si svoje retardovaný žvásty pro afrocentristický magory.
26.2. | 12:36 multikulty
-13
Náhlasit nevhodný komentář
Měl by se udělat zákon, který by určoval že běloši nemohou dělat policajty, hasiče, doktory.. vlastně všechny důležité práce. Zbyly by na ně okrajové práce, které by snad byly schopni provozovat.