Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 26. 2. 2017
video 18 + byli ve službě!

Policisté ignorovali volání o pomoc, radši si užívali sex! VIDEO

Chlípný policista
Zdroj: YouTube.com

Když se policejní vysílačka v autě rozezněla, nevšímali si ji. Měli totiž plné ruce práce - nebo spíš jeden druhého. Policisté se oddávali orálnímu sexu, i když byli zrovna ve službě.

Policistka uspokojovala svého kolegu ústy. Ani urgentní hlášení ve vysílačce o loupeži ji nepřimnělo, aby přestala. V jednom okamžiku chtěla s nahráváním videa skončit, pak se ale rozhodla pokračovat.

 

Muž si v té chvíli totiž začal svlékat tričko. Že mají vyrazit na místo činu, je zřejmě příliš nevzrušovalo, na rozdíl od jejich intimní chvíle v policejním autě.

 

 

Není jasné, proč milostný akt natáčeli, ani jak se dostal na veřejnost. Záznam ale měl nepříjemné následky pro oba policisty z Aregentiny. Ženu totiž rychle identifikovali podle čísla odznaku, který je na videu vidět.

 

 

"Mladí milenci nyní čelí disciplinárnímu řízení. Zatím byli postaveni mimo službu a o jejich budoucnosti u policie se teprve rozhodne," uvedl pro deník The Sun policejní mluvčí. "Je to vážná situace, vzhledem k tomu, že se jedná o policisty, kteří byli ve službě. Měli hlídat bezpečí obyvatel," dodal mluvčí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Lady Dee opět perlí: Mladinká pornoherečka přiznala, že zbožňuje INCEST!

GALERIE: Tohle jsou nejdražší a nejluxusnější prostitutky na světě! Stojí za tu nesmyslnou sumu?

has TN.cz