Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.8. 2017 21:03
Otřesný čin

Policie ke znásilnění u přehrady mlčí! Byl útočníkem muž zákona?

Zdroj: TV Nova

Případ devětadvacetileté ženy, která měla být a v noci z pátku na sobotu znásilněna u Hracholuské přehrady na Tachovsku, se zamotává. Policisté totiž odmítají k případu poskytovat jakékoli informace.

Mluvčí plzeňské policie Jan Koželuh na dotaz TN.cz pouze velmi stroze odvětil, že znásilnění nemůže nijak komentovat, protože si případ přebrala Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).


O mnoho sdílnější ovšem v neděli dopoledne nebyla ani mluvčí GIBS Radka Sandorová. "K dnešnímu dni lze k vašemu dotazu pouze potvrdit, že se GIBS věcí zabývá a událost si v rámci své působnosti převzala k prověřování," řekla stručně Sandorová.


Z této hradby mlčení tak vyplývá, že podezřelý útočník s největší pravděpodobností pracuje u bezpečnostních sborů. GIBS totiž vyšetřuje trestnou činnost policistů, celníků, členů vězeňské služby či přímo zaměstnanců inspekce.


Podle informací TV NOVA jde o přibližně pětatřicetiletého příslušníka Vězeňské služby, který se měl v minulosti živit jako prodavač občerstvení.K samotnému znásilnění podle informací plzeňských záchranářů mělo dojít v sobotu kolem čtvrté hodiny ráno v kempu u přehrady Hracholusky. Obětí je devětadvacetiletá žena, která se tam spolu s kamarádkami loučila se svobodou. Záchranná služba uvedla, že agresorem měl být prodavač občerstvení z kempu.

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

13.8. | 15:38 Roman Skala
7
Co kdybys psal tupče na začátku věty velké písmeno. To si Trasimi změnil ...
13.8. | 15:16 sperma1
-4
tak nekdo udelal chybu...hlavne ze kazdy chape co tim je mysleno ! ty jsi taky ...
14.8. | 10:29 Zdeněk Resch
1
Náhlasit nevhodný komentář
Žensky když se nalejou to bývá dílo
13.8. | 15:38 Roman Skala
7
Náhlasit nevhodný komentář
Co kdybys psal tupče na začátku věty velké písmeno. To si Trasimi změnil přezdívku na něco, čeho má plný konečník?
13.8. | 15:22 wp2t
6
Náhlasit nevhodný komentář
A nema treba gibs nejakou uplne novou funkci, treba zatajovani zlocinu jinovercu pred medii? Jak to bylo tenkrat na ty Bulovce? To zatajoval kdo?
13.8. | 15:16 sperma1
-4
Náhlasit nevhodný komentář
tak nekdo udelal chybu...hlavne ze kazdy chape co tim je mysleno ! ty jsi taky tupy pisalek ! nad *e* se pise dvojtecka ?
13.8. | 14:33 Roman Skala
2
Náhlasit nevhodný komentář
Který se mël život tupého pisálka.
13.8. | 14:24 maxfox
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nepsalo se náhodou,že jí znásilnil barman a nebo to bylo jenom jeho krytí ? Nakonec z toho bude pomsta zhrzené ženy,která si všechno vymyslela.