Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 5. 2015
ukázka z dnešního dílu

POLICIE MODRAVA: Drsná autonehoda a prostitutky, které odmítly hrát!

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer odvysílá televize Nova premiérový díl seriálu Policie Modrava, ve kterém dojde k vraždě finančního makléře a k těžké autonehodě.

Dnešní díl se jmenuje Čertův mlýn a tým kapitánky Jany Vinické tentokrát vyšetřuje vraždu finančního makléře Aleše Máchy, jehož tělo najdou v opuštěném lomu. Někdo ho zastřelil.

 

Tvůrci seriálu se inspirovali skutečným příběhem, který se stal v Německu. Dva důchodci unesli a věznili ve sklepě makléře, který jim zpronevěřil jejich úspory. Na rozdíl od seriálového zpracování ale tento příběh neskončil smrtí. Po dvou týdnech důchodci makléře propustili a on vše ohlásil na policii. Únosci byli odsouzeni ke 2 letům vězení. Makléř, který to vše zavinil, vyvázl u soudu bez trestu.

 

Jak ale dopadne dnešní Policie Modrava, to se dozvíte už večer po Televizních novinách.

 

19

GALERIE: Policie Modrava - Čertův mlýn

Zdroj: TV Nova

Policie Modrava - Čertův mlýn - 1

Hodnocení:

 

Zajímavosti z natáčení dnešního dílu:

"Scénu, kdy auto vytlačí ze silnice malé auto, zajišťovali kaskadéři. Když auto vyletí ze silnice a překlápí se na střechu, tak v něm samozřejmě neseděla herečka, ale kaskadér Luděk Jelen, který byl oblečený v jejích šatech a na hlavě měl paruku. Příprava auta na havárii zabrala dva týdny. Muselo se uvnitř vyztužit speciální konstrukcí. Celou scénu havárie zabíralo několik kamer, protože se nedala opakovat,“ prozradil Nova.cz režisér Jaroslav Soukup.

 

Scény v erotickém klubu se natáčely v originálním klubu v Železné Rudě. Místní kněžky lásky však ve scénách odmítly vystupovat, takže prostitutky nakonec hrály dívky z Klatov, které s podobným řemeslem nemají nic společného.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Celé díly a vše o seriálu Policie Modrava

Policie Modrava začala! Takhle na natáčení vzpomínají herci

Kvůli natáčení Policie Modrava odložili demolici mostu!

Nezletilé prostitutky britského prince: Zajišťovala mu je tato dívka ze Slovenska!

Drsná galerie: Staré mexické prostitutky pořád ví, jak na to

TN.cz / vem