Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 6. 2015
už tuto neděli

Policie Modrava míří do finále. O čem bude závěrečný díl?

Případ ukradené krasavice - 2
Zdroj: TV Nova
Policie Modrava musí tentokrát vypátrat vraha muže z náklaďáku

Kriminální seriál z nádherného prostředí Šumavy si zamilovaly tisíce lidí. Během uplynulých čtyř měsíců měli diváci možnost řešit spolu s policistkou Janou Vinickou kriminální případy, kterých bylo v tamním regionu požehnaně. Závěrečný díl první série odvysílá televize Nova už tuto neděli.

Patnáct dílů plných napětí, záhad, ale i krásné přírody. Diváky si kriminální seriál Policie Modrava nezískal jen poutavými zápletkami, ale také autentickými exteriéry Národního parku Šumava. Tuto neděli se mohou těšit na poslední, šestnáctý, díl první řady původní české kriminálky. A ani tentokrát nebude o zapeklitý případ nouze.

 

V závěrečné epizodě s názvem Případ ukradené krasavice objeví kriminalisté na korbě náklaďáku cestáře Cermana mrtvolu. I tentokrát se do čela vyšetřovacího týmu postaví vtipná a inteligentní komisařka Jana Vinická v podání Soni Norisové.

 

17

GALERIE: Případ ukradené krasavice

Zdroj: TV Nova

Případ ukradené krasavice - 7

Hodnocení:

 

Policisté zjistí, že muže někdo bodl nožem do ledvin. Identifikace odhalí, že mrtvý muž dělal údržbáře na zámku Klenová u Klatov. Ale jak se na korbu cestářského náklaďáku dostal?

 

Vrtá vám případ hlavou už teď? Tak se nezapomeňte dívat už tuto neděli ve 20:20 na televizi Nova, kriminalisté vám záhadu určitě odhalí.

 

Na předchozí díl seriálu Policie Modrava se můžete podívat na webu Novaplus. Všechny díly jsou k shlédnutí na VOYO.

mom