Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 31.5. 2016 21:26
Exkluzivní záběry

Policie Modrava: Začalo natáčení druhé řady! Na co se můžete těšit?

Zdroj: TV Nova

Každou neděli přilákal k televizním obrazovkám na dva miliony diváků a zařadil se tak mezi nejúspěšnější české seriály. Hrdinové policejního oddělení z malebné Šumavy se na obrazovky TV Nova už brzy vrátí. Natáčení druhé řady kriminálního seriálu Policie Modrava právě odstartovalo.

V nových dílech vás čekají další zajímavé zápletky i malebné prostředí Šumavy. "Je to takový mix napětí, tajemství, kdo spáchal trestný čin, pak je tam normální život policejní stanice a nakonec je tam příroda a ty vztahy. Ale je to ve stejném duchu," prozradil režisér Jaroslav Soukup.

 

Nepřijdete ani o oblíbené herce. Jako hlavní kriminalistka Jana Vinická se vrátí herečka Soňa Norisová. "Pro mě to je návrat někam, kde se cítím jako doma, protože jsme tady každý zažili několik dlouhých měsíců," prohlásila herečka.

 

A nové případy bude řešit i krásný Jája, tedy Michal Holán. "Na všechny jsem se strašně těšil, hlavně na Matějíčka," ukázal herec na "policistu" vedle něj.

 

 

K už dostatečně známým tvářím ale také přibudou nové! "V každém díle je několik nových postav, nových herců, ale já je nebudu prozrazovat," dodal režisér.

 

Herci si natáčení druhé řady hodně užívají a my doufáme, že si nové díly vychutnáte stejně i vy u televizních obrazovek.

Adriana Šoltésová/epa TN.cz