Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.5. 2016 15:13
Neznal své jméno

Policie našla u Veselí zmateného muže. Poznala ho přítelkyně

Policie v lese
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto

Jihočeští kriminalisté už vědí, kdo je muž, kterého našli v pískovně u Veselí nad Lužnicí. Na základě zveřejněných fotografií ho poznali svědci a policisté už vyrozuměli jeho příbuzné.

Policistům se po odvysílání fotografií muže na jejich bezplatnou linku začali ozývat lidé, kteří ho na snímcích poznali. Jde o Jakuba z Prahy, který provozuje hotel ve středních čechách.

 

Ještě včera večer žádali táborští policisté prostřednictvím médií o pomoc. Hledali rodinu a přátele muže, kterého našli v noci na středu u veselských pískoven. Muž byl promrzlý a dezorientovaný, navíc nedokázal policistům sdělit své jméno ani okolnosti, za jakých se na místo dostal.

 

"Krátce po druhé hodině nad ránem dnešního dne byl nalezen policejní hlídkou v prostoru pískoven. Policistům nebyl schopen sdělit svou totožnost, rovněž tak nic dalšího ke své osobě, ani jak, kdy a za jakých okolností se na místo dostal," uvedl policejní mluvčí Miroslav Doubek.

 

 

Ani následným šetřením se nepodařilo policistům totožnost muže prokazatelně potvrdit. Nakonec skončil v péči lékařů táborské nemocnice. Policisté po vyhodnocení všech telefonátů nakonec kontaktovali jeho příbuzné.Ještě včera večer si pro muže přijela přítelkyně.

epa TN.cz