Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.9. 2017 20:42
nevhodná výchova

Otec nabádal dceru k mlácení Romů a muslimů. Hrozí mu 3 roky

Zdroj: TV Nova

Policie na Benešovsku obvinila muže, který na videu podněcuje svou dceru, aby mlátila do polštáře a představovala si muslimy a Romy. Poté, co video uveřejnil na Facebooku, ho někdo udal na policii. Ta otce obvinila z podněcování k nenávisti a k omezování práv a svobod a ohrožování výchovy dítěte.

Policie dnes obvinila sedmadvacetiletého otce holčičky, která na videu mlátí baseballovou pálkou do polštáře. Otec dceru nabádal, aby si u toho představovala, že polštář jsou romové a muslimové. Video poté uveřejnil na Facebooku.

 

Zdroj: TV Nova

 

"Benešovští kriminalisté v této souvislosti prověřili všechny zjištěné poznatky a informace a v těchto dnech proti podezřelému sedmadvacetiletému muži zahájili trestní stíhání. Nyní tak čelí obvinění hned ze dvou trestných činů, a to podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod a také ohrožování výchovy dítěte," uvedla tisková mluvčí Benešovské policie Eva Stulíková.

 

Video s šestiletou holčičkou obletělo sociální sítě počátkem srpna a sklidilo velkou vlnu kritiky. Muž na něm mimojiné nabádá dcerku k vulgarismům.

 

Krátce poté, co se případu chopila média a následně i policie, muž uvedl, že své jednání nevnímá jako pochybení ve výchově. "Já jsem tím chtěl jen ukázat, že i malé dítě se dokáže ve finále bránit. Nemohou si myslet, že když je ten člověk slabý a o něco menší, tak si na něj mohou dovolovat," uvedl tehdy.

 

 

Dcera prý podle něho ví, že do lidí se mlátit nemá. Nyní mu za jeho počínání hrozí až tři roky odnětí svobody. Vyšetřován je na svobodě.

kik TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.9. | 10:44 vlada0321
23
Za tohle obvineni? Naopak, tohle je treba podporovat. Negři a arabáši potřebují ...
15.9. | 07:50 Jan Sedlacek
2
Daleko vetší totalita jako za komoušů, jak se tak dívám, tak budou padat další ...
15.9. | 07:50 Jan Sedlacek
2
Náhlasit nevhodný komentář
Daleko vetší totalita jako za komoušů, jak se tak dívám, tak budou padat další trestní oznámení. To budou, ale muset pozavírat 90% obyvatel. ZLATÍ KOMUNISTI
14.9. | 17:08 Josef Beran
4
Náhlasit nevhodný komentář
To uz se to u nas uz uplne zblaznilo?Tak za nedovolene prekroceni hranic je budeme zivit a za tohle se bude zavirat?Kterej blb tohle vymyslel?
14.9. | 12:32 homer00
10
Náhlasit nevhodný komentář
udělal dobře akorát to neměl dávat na facebook
14.9. | 11:23 borovicek1
19
Náhlasit nevhodný komentář
líné přivandrovance je třeba hladit,hladit,vyhladit !!!
14.9. | 10:44 vlada0321
23
Náhlasit nevhodný komentář
Za tohle obvineni? Naopak, tohle je treba podporovat. Negři a arabáši potřebují řezat od rana do večera. Podporuji otce.