Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.1. 2016 21:21
uniká spravedlnosti

Žena unesla děvčátko na Staromáku! Tvrdila, že kvůli UFO

Zdroj: TV Nova

Policisté pátrají po ženě, která unesla osmiletou holčičku. Dítě prý chtěla zachránit před ufony a mimozemšťany. Za únos jí hrozí až tři roky vězení.

Policisté po psychicky narušené ženě pátrají už od Vánoc, přesto se ji stále nedaří najít. Nyní se proto obracejí na veřejnost: "Pokud byste kdokoliv poznal ženu na záběrech bezpečnostních kamer a znal jste její identitu, nebo věděl, kde bydlí, nebo se momentálně zdržuje, předejte prosím tyto informace kriminalistům prostřednictvím linky tísňového volání 158."

 

Žena den před Štědrým večerem prosinci unesla ze Staroměstského náměstí v Praze teprve osmiletou holčičku. Při odchodu jí dokonce nasadila svou bílou čepici, která se spojuje do šály. Necelé dvě hodiny pak s dívkou chodila po městě.

 

Zastavily se až v Letenských sadech, kde ji skryla ve křoví. Když uviděla pejskaře, který šel zrovna kolem, požádala ho o pomoc. "Prosila, aby jí pomohl holčičku zachránit," popsal policejní mluvčí Tomáš Hulan.

 

 

Muž se přirozeně o záchranu dívky zajímal. Když se ale zeptal, proč je vlastně holčička v nebezpečí, dostalo se mu velmi nečekané odpovědi. Holčičku ohrožovali "mimozemšťani a ufoni, kterých je plná planeta". Podle ženy se prý maskují jako lidé a zachránit se před nimi může člověk jen tak, že předstírá kóma.

 

Zatímco muž čekal, až žena přivede dívku, zavolal na tísňovou linku 158. Když ji "zachránkyně" po chvilce opravdu přivedla, ještě si s mužem minutku povídala. Pak ale začala znenadání utíkat a muži se ztratila z očí.

 

Ženě v případě dopadení hrozí za únos až tříleté odnětí svobody.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Lovci UFO spatřili na Marsu neuvěřitelný úkaz! Je tohle vůbec možné?

NASA zveřejnila fotografii vraku mimozemské vesmírné lodi. Havarovala na Marsu 

lud TN.cz