Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 11. 2017
děsivý útok

Policie stíhá mladíka, který v Praze pobodal dívku (18)! Přiznal se

Na ulici našli vážně pobodanou mladou dívku! - 6
Zdroj: AKTU.cz

Pražská policie v pondělí zasahovala u napadení mladé ženy (18), kterou někdo pobodal. Policie o něco později zadržela mladíka, který se k útoku přiznal.

"Vrchní komisař zahájil se zadrženým mladistvým mužem trestní stíhání pro provinění z vraždy ve stádiu pokusu. Jako obviněný se pak muž k činu doznal a byl podán podnět na jeho vzetí do vazby. Vzhledem k věku obviněného nebudeme k případu poskytovat další informace," řekl policejí mluvčí Jan Daněk.

 

16

GALERIE: Útočník pobodal dívku v Praze

Zdroj: AKTU.cz

Na ulici našli vážně pobodanou mladou dívku! - 6

Hodnocení:

 

Napadení se odehrálo v Dýšinské ulici kolem desáté hodiny večer. Záchranná služba vyjížděla k pobodané ženě, které útočník zasadil deset bodných ran. "Osmnáctiletá žena byla převezena do nemocnice ve vážném stavu," řekla mluvčí záchranářů Jana Poštová. Nemocnice, ve které dívka leží, se nechtěla ke zdravotnímu stavu pobodané dívky vyjadřovat.

 

 

Policie začala rychle případ vyšetřovat. Policejní pes s psovodem hledali vražednou zbraň v okolí a na trase, kudy útočník utíkal. "Kriminalisté pracují na objasnění celého případu a všech skutečností, " řekl Daněk. 

ham TN.cz
Reklama