Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.10. 2016 18:38
galerie Dítě k prodeji

Novorozence prodávali na eBay za 5000 eur! Inzerenta hledá policie

Prodej dítěte na eBay
Zdroj: Thinkstockphotos, ebay

Policie vyšetřuje případ měsíčního novorozence, který byl vložen do prodeje na eBay 5000 euro. V přepočtu za 140 000 korun.

Prodejce z Duisburgu v Severním Porýní-Vestfálsku, nabízel tmavovlasého kojence v pyžamu. Inzerát měl název "Dítě, 40 dní staré, jmenuje se Maria. Prodám." 

 

Prodejce zahrnul do inzerátu i několik fotografií, na kterých miminko spinká. Asi aby uživatelé viděli, co přesně nabízí.

 

13

GALERIE: Miminko na prodej na eBay

Zdroj: eBay

Miminko k prodeji na eBay

Hodnocení:

 

Inzerát byl však stáhnutý z prodeje po půl hodině, co se na stránce eBay objevil. Lidé ho okamžitě začali sdílet na sociálních sítích a internetových fórech.

 

 

Mluvčí společnosti eBay Pierre du Bois uvedl, že když se dozvěděl o této záležitosti informoval policii. "Dostali jsme spoustu stížností od uživatelů eBay a okamžitě jsme začali vyšetřovat tento případ. Zajišťujeme všem orgánům všechny dostupné informace, které máme," vysvětluje mluvčí.

 

Není ještě známo, zdali chtěl prodejce opravdu vydělat peníze za prodej novorozence, či tento inzerát byl jen nejapným žertem.  "My jsme tohoto poskytovatele okamžitě zablokovali. Máme speciálně vyškolený tým, který sleduje typy prodejců a inzerátů a umí rychle reagovat," dodal mluvčí eshopu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Rodiče se políbili před svým miminkem. Z jeho reakce se potrháte smíchy!

Za divný způsob mytí dětí sestru odsuzovaly miliony matek! Pak ale pochopily a už nikdy to neudělají jinak

mak

Diskuze

12.10. | 21:29 Anna Malatova
2
Náhlasit nevhodný komentář
Novy obchod- mnozirny deti a prodej
12.10. | 19:01 petalinos
1
Náhlasit nevhodný komentář
tohle mimičo je už od vzhledu Němec jak vyšitý.Doufám že se dozvíme kdo ten inzerát vystavil.Ale předpokládám že to bude někdo kdo se nenarodil v EU tak se to bude tutlat
12.10. | 18:52 pichav
-7
Náhlasit nevhodný komentář
NAOPAK PLODNI CHUDACI BY SI MOHLI PRILEPSIT !!!! A MOZNA BY MOHLY VZNIKNOUT I MALE MNOZIRNY !!!! JEN TO CHCE PRIDAT DO AKCNICH PORTALU POTREBNOU RUBRIKU !!!! V PANENKY A HRACKY NEBO ZVIRATA MLADATA SE TO TEZKO PRODA !!!! A HRABIS BY TO MOHL ZDANIT A BYL BY ZA TO TAKE RAD !!!!
12.10. | 18:49 pichav
-6
Náhlasit nevhodný komentář
UZ PAR LET DOZADU JSEM SI RIKAL !!!! ZE BY NA AUKRU EBAY ATD !!! MELI PRIDAT RUBRIKU !!!! DETI DO 6 MESICU !!!! TYHLE KOUSKY BY SE MOHLY PRODAVAT DOBRE !!!! NEZ TO ZACNE VNIMAT KDO JE MAMATATA !!!! A BUZINES BY SE ROZJEL NATOTATA !!!! U HODNE RODICU A DOBRYCH RODICU JE PO TOM SHANKA !!!!