Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.10. 2016 18:38
galerie Dítě k prodeji

Novorozence prodávali na eBay za 5000 eur! Inzerenta hledá policie

Prodej dítěte na eBay
Zdroj: Thinkstockphotos, ebay

Policie vyšetřuje případ měsíčního novorozence, který byl vložen do prodeje na eBay 5000 euro. V přepočtu za 140 000 korun.

Prodejce z Duisburgu v Severním Porýní-Vestfálsku, nabízel tmavovlasého kojence v pyžamu. Inzerát měl název "Dítě, 40 dní staré, jmenuje se Maria. Prodám." 

 

Prodejce zahrnul do inzerátu i několik fotografií, na kterých miminko spinká. Asi aby uživatelé viděli, co přesně nabízí.

 

13

GALERIE: Miminko na prodej na eBay

Zdroj: eBay

Miminko k prodeji na eBay

Hodnocení:

 

Inzerát byl však stáhnutý z prodeje po půl hodině, co se na stránce eBay objevil. Lidé ho okamžitě začali sdílet na sociálních sítích a internetových fórech.

 

 

Mluvčí společnosti eBay Pierre du Bois uvedl, že když se dozvěděl o této záležitosti informoval policii. "Dostali jsme spoustu stížností od uživatelů eBay a okamžitě jsme začali vyšetřovat tento případ. Zajišťujeme všem orgánům všechny dostupné informace, které máme," vysvětluje mluvčí.

 

Není ještě známo, zdali chtěl prodejce opravdu vydělat peníze za prodej novorozence, či tento inzerát byl jen nejapným žertem.  "My jsme tohoto poskytovatele okamžitě zablokovali. Máme speciálně vyškolený tým, který sleduje typy prodejců a inzerátů a umí rychle reagovat," dodal mluvčí eshopu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Rodiče se políbili před svým miminkem. Z jeho reakce se potrháte smíchy!

Za divný způsob mytí dětí sestru odsuzovaly miliony matek! Pak ale pochopily a už nikdy to neudělají jinak

mak
Reklama