Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.4. 2017 13:54
brutální vražda

Policie zadržela podezřelého z vraždy těhotné Sabiny!

Sabina Č. - 4
Zdroj: facebook.com

Policie zadržela podezřelého z vraždy mladé Sabiny z Ostravska. Informaci potvrdila portálu TN.cz policie.

"Podezřelou osobu jsme omezili na osobní svobodě. V tuto chvíli moravskoslezští kriminalisté pokračují v obligatorních úkonech trestního řízení," řekla pro portál TN.cz mluvčí moravskoslezské policie Gabriela Holčáková.

 

"Detailnější informace ke zvlášť závažnému zločinu vraždy budou s největší pravděpodobností poskytnuty v příštích dnech," dodala mluvčí. Podle informací TV Nova budou v nejbližších dnech kriminalisté jednat o uvalení vazby.

 

Sabina měla mít podle informací televize Nova hlavu rozbitou tak, že ji bylo těžké identifikovat. V době své smrti byla ve čtvrtém měsíci těhotenství. Milovanou ženu našel její přítel ve svém domě v Ostravě Polance minulou středu, když se vrátil z dovolené.  

 

 

"Její přítel se vracel z Turecka. Kamarád ho vezl z letiště. Vysadil jej doma, během několika minut mu volal, aby se vrátil zpátky. Přítelkyni našel ležet na schodech s rozbitým obličejem," řekl Magazínu Patriot. Dodal, že podle jeho informací se z domu ztratily například hodinky a část hotovosti.

 

Zdrcený bratr oznámil všem kamarádům, že Sabinu zabil člověk, od kterého to nečekal. Více informací najdete ZDE. Rodina nyní plánuje pohřeb. "Kdo se chce naposledy rozloučit s milovanou Sabinou Č., budeme rádi, když přijdete," stojí ve vzkazu, který sdílí blízcí na sociálních sítích.

 

Parte zavražděné Sabiny
Zdroj: facebook

 

Sabinina smrt všechny zasáhla. "Byla jsi úžasná," smutní na Facebooku její kamarádi, kteří si přejí, aby její vrah za všechno zaplatil. 

Policie vyšetřuje brutální vraždu mladé matky

TN.cz

Diskuze

5.4. | 14:46 kammil1203
8
Náhlasit nevhodný komentář
Vrahovi přeji pomalou a hodně bolestivou smrt!!!!!!! Bohužel vrahům naše směšné zákony nahrávají, v USA by dostal křeslo nebo doživotí. Vrah by si zasloužil dle spravedlnosti lynč.