Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Aktualizováno 5.4. 2017 13:54
brutální vražda

Policie zadržela podezřelého z vraždy těhotné Sabiny!

Sabina Č. - 4
Zdroj: facebook.com

Policie zadržela podezřelého z vraždy mladé Sabiny z Ostravska. Informaci potvrdila portálu TN.cz policie.

"Podezřelou osobu jsme omezili na osobní svobodě. V tuto chvíli moravskoslezští kriminalisté pokračují v obligatorních úkonech trestního řízení," řekla pro portál TN.cz mluvčí moravskoslezské policie Gabriela Holčáková.

 

"Detailnější informace ke zvlášť závažnému zločinu vraždy budou s největší pravděpodobností poskytnuty v příštích dnech," dodala mluvčí. Podle informací TV Nova budou v nejbližších dnech kriminalisté jednat o uvalení vazby.

 

Sabina měla mít podle informací televize Nova hlavu rozbitou tak, že ji bylo těžké identifikovat. V době své smrti byla ve čtvrtém měsíci těhotenství. Milovanou ženu našel její přítel ve svém domě v Ostravě Polance minulou středu, když se vrátil z dovolené.  

 

 

"Její přítel se vracel z Turecka. Kamarád ho vezl z letiště. Vysadil jej doma, během několika minut mu volal, aby se vrátil zpátky. Přítelkyni našel ležet na schodech s rozbitým obličejem," řekl Magazínu Patriot. Dodal, že podle jeho informací se z domu ztratily například hodinky a část hotovosti.

 

Zdrcený bratr oznámil všem kamarádům, že Sabinu zabil člověk, od kterého to nečekal. Více informací najdete ZDE. Rodina nyní plánuje pohřeb. "Kdo se chce naposledy rozloučit s milovanou Sabinou Č., budeme rádi, když přijdete," stojí ve vzkazu, který sdílí blízcí na sociálních sítích.

 

Parte zavražděné Sabiny
Zdroj: facebook

 

Sabinina smrt všechny zasáhla. "Byla jsi úžasná," smutní na Facebooku její kamarádi, kteří si přejí, aby její vrah za všechno zaplatil. 

Policie vyšetřuje brutální vraždu mladé matky

TN.cz