Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.7. 2017 18:42
Otřesný zločin

Policie zasahovala na dětském táboře: Někdo tam osahával děti

Dětský tábor v Cheznovicích, kde měl neznámý pachatel osahávat děti
Zdroj: TV Nova

Policisté z Plzeňska od soboty vyšetřují závažný incident na jednom z dětských táborů na Rokycansku. Obětí zločinu se staly děti a policisté proto nechtějí uvolnit žádné bližší informace.

Do jedné z chatek na dětském táboře na Rokycansku se měl vloupat dosud neznámý pachatel a uvnitř pak osahávat dívky, uvedly Novinky. Podle portálu i informací TV NOVA jde o tábor v Cheznovicích.


"Dnešního dne jsme přijali oznámení od vedení jednoho letního dětského tábora na Rokycansku ohledně možného protiprávního jednání, které mělo být pácháno na dětech. S ohledem na to, že případ je na úplném počátku, ve věci figurují jako poškození děti, a i ze samotného taktického hlediska nebudeme k případu zveřejňovat žádné bližší informace," uvedla policejní mluvčí Pavla Burešová.

 

Máte děti na táboře v Cheznovicích? Ozvěte se nám na email zpravy@nova.cz nebo na telefon 606 09 09 09. Děkujeme.Policejní mluvčí neuvedla ani to, zda jsou muži zákona na stopě konkrétnímu podezřelému, jen doplnila, že případ si převzali krajští kriminalisté z odboru obecné kriminality.


Pusťte si vyjádření policejní mluvčí:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nahá dívenka (6) v noci vzbudila rodiče, že na ni někdo sáhl. Nebudete věřit, co v pokojíčku našli!

Zvrhlý pedofil si domluvil rande s mladičkou dívkou. Tohoto setkání bude litovat do konce života!

pez TN.cz