Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.7. 2017 22:48
vražda v sokolově

Policisté čekali na podezřelého z vraždy marně, pátrání pokračuje!

Zdroj: TV Nova

Policejní zásah na pražském hlavním nádraží skončil neslavně. Kriminalisté, kteří čekali na příjezd podezřelého z vraždy mentálně postižené ženy v Sokolově, se ho nedočkali. Buď do Prahy nepřijel, nebo se před nimi dokonale skryl. Informaci o cestě podezřelého do hlavního města dal policii jeho vlastní otec.

Desetičlenná skupinka policistů čekala na nástupišti pražského hlavního nádraží na podezřelého Jiřího Rigó. Marně. Sledovali lidi, kteří z vlaku vystoupili, nakoukli do soupravy, i do té na vedlejší koleji. Nakonec odešli s prázdnou.

 

"Dneska mi napsal SMS, že jede do Prahy. Víte, co je největší sranda? Já jsem to zavolal na policii na 158, protože tady u nás, kde jsem, zrovna nikdo nebyl, tak jsem to zavolal na 158 a ten pán řekl, že on o ničem neví, kdo jsem, co chci, a takovéhle. A když mu říkám, co se stalo, o co se jedná, mu o tom nevíme, tak to přece není normální?" reagoval otec podezřelého.

 

I přes zmatenost operátora policisté na nádraží dorazili. Možná ale mladík neměl v úmyslu do vlaku nastoupit a přijet do Prahy. Možná dal svému otci informaci, která měla policii zavést na falešnou stopu.

 

Podezřelý měl být v některé z bratislavských charit. Jeho otec tvrdí, že policisté měli o synovi veškeré informace. "Dostali adresu, dostali telefonní čísla, dostali místo, kde se přímo zdržuje, že je v Bratislavě. Kdyby konali, jak by měli, tak by ho měli ještě ten den. Prostě jsem to odsoudil, zřekl jsem se ho," doplnil pan Rigó.

 

 

Policisté muže hledají ve spolupráci se slovenskými kolegy. "Stále pokračuje pátrání po hledaném muži, prověřujeme všechny poznatky a informace, kde by se mohl nacházet," reagovala policejní mluvčí Kateřina Krejčí. Muž měl připravit o život klientku chráněného bydlení v Sokolově. Napadnout ji měl nožem.
 

tn.cz / TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

6.7. | 22:44 rexrothak
4
Motat se mi kolem baráku,tak má v sobě díry od vidlí a může si svůj nožík ...
6.7. | 23:01 zacotomame
2
6.7. | 22:44 rexrothak asi tak nějak, jen by nebyly ty dírky od vidlí....
7.7. | 12:58 Jozef Miskolczi
2
Náhlasit nevhodný komentář
Cikánský z m r d
7.7. | 09:54 brta
3
Náhlasit nevhodný komentář
9mm
7.7. | 09:01 Jan Sedlacek
3
Náhlasit nevhodný komentář
Ten by se mohl hodit na letáky Lidlu.
7.7. | 06:23 alfleth
3
Náhlasit nevhodný komentář
to je krásnej ROM , není to model a-lá Merkel ?
6.7. | 23:01 zacotomame
2
Náhlasit nevhodný komentář
6.7. | 22:44 rexrothak asi tak nějak, jen by nebyly ty dírky od vidlí....
6.7. | 22:44 rexrothak
4
Náhlasit nevhodný komentář
Motat se mi kolem baráku,tak má v sobě díry od vidlí a může si svůj nožík narvat do řitě.