Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 6. 2017
Policejní honička

Policisté na Slovensku zastřelili Tomáše (†17)! DETAILY tragédie

Slovenská policie
Zdroj: profimedia.cz
Ilustrační foto

Slovenští policisté zastřelili 17letého chlapce! Jel v autě s řidičem, kterému už třikrát zakázali řídit. Při honičce ho nezastavily ani varovné výstřely, proto policisté zamířili na auto.

Drama se odehrálo na středním Slovensku poblíž města Nová Baňa krátce po půlnoci. Podle informací portálu tvnoviny.sk stálo policejní auto na vedlejší silnici, když si strážníci všimli, že po hlavní přijíždí Seat Leon. Jeho 19letý řidič měl přitom už třikrát uložen zákaz řízení.

Reklama

 

Policisté se snažili auto zastavit, řidič ale jejich pokyny nerespektoval a ještě zrychlil. Zapli proto majáky a začali ho pronásledovat. Poté, co řidič udělal manévr, kterým ohrozil auta v protisměru, vypálili několik varovných výstřelů.

 

Ani kulky ale řidiče nezastavily. Jeden z policistů proto vystřelil přímo na auto. I poté ale řidič pokračoval v rychlé jízdě až do Hronského Beňadiku, kde naboural.

 

 

Až potom policisté zjistili, že je v autě postřelený člověk. Poskytli mu první pomoc a přivolali záchranáře, ani ti ale 17letému Tomášovi, který jel na zadním sedadle, nedokázali život zachránit.

 

Kromě řidiče a zastřeleného chlapce se v autě nacházela ještě 16letá dívka a další mladík. Případem už se zabývá inspekce slovenského ministerstva vnitra.

epa TN.cz
Reklama