Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 6. 2017
Policejní honička

Policisté na Slovensku zastřelili Tomáše (†17)! DETAILY tragédie

Slovenská policie
Zdroj: profimedia.cz
Ilustrační foto

Slovenští policisté zastřelili 17letého chlapce! Jel v autě s řidičem, kterému už třikrát zakázali řídit. Při honičce ho nezastavily ani varovné výstřely, proto policisté zamířili na auto.

Drama se odehrálo na středním Slovensku poblíž města Nová Baňa krátce po půlnoci. Podle informací portálu tvnoviny.sk stálo policejní auto na vedlejší silnici, když si strážníci všimli, že po hlavní přijíždí Seat Leon. Jeho 19letý řidič měl přitom už třikrát uložen zákaz řízení.

 

Policisté se snažili auto zastavit, řidič ale jejich pokyny nerespektoval a ještě zrychlil. Zapli proto majáky a začali ho pronásledovat. Poté, co řidič udělal manévr, kterým ohrozil auta v protisměru, vypálili několik varovných výstřelů.

 

Ani kulky ale řidiče nezastavily. Jeden z policistů proto vystřelil přímo na auto. I poté ale řidič pokračoval v rychlé jízdě až do Hronského Beňadiku, kde naboural.

 

 

Až potom policisté zjistili, že je v autě postřelený člověk. Poskytli mu první pomoc a přivolali záchranáře, ani ti ale 17letému Tomášovi, který jel na zadním sedadle, nedokázali život zachránit.

 

Kromě řidiče a zastřeleného chlapce se v autě nacházela ještě 16letá dívka a další mladík. Případem už se zabývá inspekce slovenského ministerstva vnitra.

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.6. | 14:21 fantozzi602
46
jak muze mit nekdo tri zakazy rizeni? proc nebyl ve vezeni,kdyz ho chytli ...
18.6. | 17:22 Good Lights
-10
sany1 : a já tobě tečku mezi oči takovou že by se ti ty trubko rozsvítilo, ...
19.6. | 08:05 Dagmar Reichardtová
-1
Náhlasit nevhodný komentář
A co jako.Byla to škodná.
18.6. | 21:36 hejtman77
-5
Náhlasit nevhodný komentář
To by mě zajímalo do čeho ten 17-letý mladík šel, twl to jsou kecy , když neumí fízl střílet , tak jim dejte kulomet , na D1 se kluci mužou vyřádit
18.6. | 20:51 Tomáš Kirov
21
Náhlasit nevhodný komentář
Dle mého názoru, slovenská policie konala v souladu se zákonem. Ten 17-ti letý mladík (a nejenom on) musel vědět, do čeho "jde". Řidiči bych toto přičetl k tíži, že je mrtvý.
18.6. | 20:14 Denis Uher
-8
Náhlasit nevhodný komentář
Děláte si srandu? Obhajujete policii? Protože kdyby řidiče zastřelili určitě by tím nikoho neohrozili... větší šance že do něčeho nabourá je když nebude mít kontrolu nad řízením.
18.6. | 18:06 sany1
9
Náhlasit nevhodný komentář
Good Lights dáš adresu ? já si pro tu tečku zajdu jestli nejsi poseroutka...
18.6. | 17:25 Jiří Sataba
-5
Náhlasit nevhodný komentář
to bude za chvíli i u nás každý udá souseda že má něco navíc než on ale že jezdí ožrala ,feťák drban bez řidičáku toho budou krýt
18.6. | 17:22 hejtman77
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Znám trotla kterej střílel ze samopalu jen tak do lesa je to fetka a dnes sedí od fízla bych očekával ,že se trefí aspoň do pneumatiky
18.6. | 17:22 Good Lights
-10
Náhlasit nevhodný komentář
sany1 : a já tobě tečku mezi oči takovou že by se ti ty trubko rozsvítilo, jelikož střílet mají ti pitomci slovenští i čeští, né po pachatelích ti jsou důsledky problémů vystřílet mají příčinu !!! Politickou mafii !!! A rázem bude po všech problémech, co by pak ale robili mno, tak proto to udržují.
18.6. | 17:20 Alžběta
19
Náhlasit nevhodný komentář
Policie,já bych řekla,že ho zastřelil ten rádoby řidič. Tomu ať rodiče "poděkují". A ta ostatní "děcka" bych vybřinkala do fialova!
18.6. | 16:58 sany1
27
Náhlasit nevhodný komentář
policie v pořádku,ještě bych jim dal odměnu....