Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.2. 2016 16:40
vražda v teplicích

Policisté našli tělo 13leté dívky! Zřejmě ji zabil o rok starší chlapec

Nález mrtvoly. Ilustrační foto.
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto

Policisté v sobotu ráno našli nedaleko teplického lesoparku tělo teprve třináctileté dívky. Podle informací TV Nova nyní v souvislosti s možnou vraždou policisté pátrají po čtrnáctiletém chlapci.

Policisté vyšetřují úmrtí mladé ženy, kterou našli v sobotu ráno nedaleko teplického lesoparku v Řetenicích. Podle informací TV Nova se jednalo o teprve čtrnáctiletou dívku.

 

"Zjištěné skutečnosti nasvědčují tomu, že na ženě mohl být spáchán zločin vraždy. Zda žena zemřela násilnou smrtí, určí soudní pitva,“ potvrdila v podvečer krajská policejní mluvčí Jana Slámová. "Na případu intenzivně pracujeme. Nyní nebudeme poskytovat další informace,“ dodala Slámová.

 

 

Policisté v souvislosti s případem pátrají po čtrnáctiletém chlapci. Podle všeho právě on stojí za smrtí nezletilé dívky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

10 důvodů, proč roste agresivita u dětí. Váš názor?
Braň se přepadení! MANUÁL ÚČINNÉ PREVENCE
Můj kluk se ke mně chová hnusně - co dělat?
Rodiče naříkají: Týrají nás vlastní děti!

Martin Kočárek/ lud TN.cz

Diskuze

14.2. | 08:06 osecky
-9
Náhlasit nevhodný komentář
vechtr-z-protivina ty jsi typický nespokojený D.E.B.I.L. Nevím co má tímhle společného Havel. Tenhle zákon přišel až po Havlovy. Ty jsi ubožák!
14.2. | 07:55 Bohumír Panuš
30
Náhlasit nevhodný komentář
Snížit hranici trestní zodpovědnosti na 12 let a obnovit trest smrti. Všem odpůrcům a rádoby humanistům přeji aby také tímto způsobem přišli o své dítě.
14.2. | 06:58 vechtr-z-protivina
42
Náhlasit nevhodný komentář
A ksicht 15 letého parchanta se nezveřejní. Protože se to nesmí. Parchant není plnoletý. Parchant se musí chránit. Protože nám pan Havel zařídil ""demokracii""!!