Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.9. 2017 04:22
policejní akce v Praze

Policisté si políčili na řidiče, jeden měl v sobě alkohol, kokain i trávu

Zdroj: TV Nova

Veselý cizinec za volantem vypůjčené Škody Citigo doplatil v noci na sobotu na velkou policejní akci na pražské Jižní spojce. Při kontrole nadýchal alkohol, další testy ukázaly na požití kokainu a marihuany.

Dopravně bezpečnostní akce začala v 21 hodin u Barrandovského mostu. Policisté svedli dopravu v obou směrech do jednoho pruhu a zastavovali vytipovaná auta.

 

Zajímavým úlovkem byl cizinec ve škodovce z půjčovny. Nejenže nadýchal půl promile alkoholu, následné testy na drogy ukázaly požití kokainu a marihuany.

 

Mladý cizinec nepřišel o dobrou náladu a anglicky se hájil, že přece nezpůsobil žádnou nehodu. Policisté ho převezli na odběr krve.

 

15

GALERIE: Policejní kontrolní akce v Praze

Zdroj: TN.cz

Při velké kontrolní akci přistihli policisté několik řidičů pod vlivem

Hodnocení:

 

Další z řidičů měl pozitivní test na pervitin. Ten dobrou náladu neměl a s policisty vůbec nekomunikoval. Hlídka ho rovněž odvezla na krev.

 

Šofér v montérkách za volantem dodávky nadýchal něco přes půl promile. Nešťastným hlasem si zatelefonoval pro pomoc, kamarádi si ho odvezli i s autem. Jeho prohřešek poputuje do správního řízení.

 

 

Celkem strážci zákona zkontrolovali za tři a půl hodiny zhruba tisícovku aut. Při akci, která probíhala i na dalších místech hlavního města, se hříšníci budou počítat zřejmě ve stovkách.

 

TN.cz

Diskuze

23.9. | 12:23 Petr Kelenda
2
Náhlasit nevhodný komentář
2 hodiny a taky se k akci neměla.Stydím se za policii v ČR a obdivuji policisty v Americe a teď už i policistky ve Francii a Anglii,které naváhali a útočníka na místě zastřelily.
23.9. | 12:21 Petr Kelenda
4
Náhlasit nevhodný komentář
Na řidiče si policie troufne vždycky.Jsem zvědav jak si povedou proti teroristům Islámského státu až tu začnou bombové útoky.Na důchodce v Uherském Brodě si policie netroufla,protože si všichni policisté pustili do kalhot.Přitom měl obyčejnou pistoli,takže nic extra.Zásahovka z Brna přijela skoro za
23.9. | 11:25 josefvyskoc
1
Náhlasit nevhodný komentář
řidiči, kteří se převlékají, aby vypadali jako sedadlo auta... Proč?...Ford... najevo vyšly šílené praktiky Ondřeje Koptíka na Haně Gregorové !...
23.9. | 11:04 roko-lanek
1
Náhlasit nevhodný komentář
Pražaci jsou netahla jak ožrala Havel