Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 10. 2017
ženské křivky

Polonahými snímky chtěla podpořit baculky. Dostala padáka

Stephanie
Zdroj: facebook, Wolf & Rose Photography
Za tyto snímky dostala padáka.

Stephanie z Texasu v USA nafotila polonahé snímky se svým snoubencem u příležitosti oznámení jejich zasnoubení. Fotografie, které mají podpořit pozitivitu ženských křivek, měly na Facebooku více než 85 tisíc sdílení. Její zaměstnavatelé měli však jiný názor a Stephanii kvůli snímkům vyhodili z práce.

Stephanie pracovala v rodinné bance v Texasu již přes rok. Její zaměstnavatelé se však obávali, že by polonahé snímky mohly negativně ovlivnit jméno společnosti.

 

Stephanie a Arryn jsou na snímcích svlečeni do půl těla. Snímky obletěly sociální sítě a sklidily velmi pozitivní ohlasy. Především pak u žen, které mají problémy se sebevědomím. Stejně jako ony, i Stephanie se kdysi styděla za svou postavu.

 

Její nadšení z pozitivních reakcí však netrvalo příliš dlouho. "Řekli mi, že jsem na snímcích nahoře bez, a že je to nevhodné, vzhledem k faktu, že je to rodinná firma," uvedla Stephanie. Ta sice namítala, že se jedná o plavky, ale ani to vedení společnosti nepřesvědčilo.

 

 

Stephanie navíc čeká dítě, o to hůře se celá situace jeví. "Společnost se rozhodla a nedalo se s tím nic dělat. Pracovala jsem pro ně tvrdě přes rok a oni se ke mně otočili zády za něco, na co jsem byla velmi pyšná, bylo to bolestivé," uvedla Stephanie.

 

S tím, že těhotná Stephanie byla vyhozena z práce, nesouhlasila ani autorka fotografií, která se za svou modelku postavila na Facebooku. K ní se připojili další lidé. Podle nich je sprosté, že Stephanie přijde o veškerou finanční podporu, která jí měla náležet. 

kik TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

3.10. | 11:56 bobule6
12
Chtěla podpořit baculky ke vzniku kardiovaskulárních chorob. V jednadvaceti ...
3.10. | 16:57 Annaanna Malatova
0
no v jejim mladem veku by mela se nad dost velkou nadvahou zamyslet, srdce a ...
3.10. | 17:00 Annaanna Malatova
1
Náhlasit nevhodný komentář
vite je to bud geneticky dane, tyhle vetsi nadvahy, nekdy je to prezirani ale ne vzdy, a take podvyzivou v detstvi- dostaly najist ale nekvalitni vyzivu, kde misto vitaminu v mnozstvi co potrebuji byly latky ktere zasytili ale telo hladovelo - nemelo co potrebuje, program v mozku- hlad....
3.10. | 16:57 Annaanna Malatova
0
Náhlasit nevhodný komentář
no v jejim mladem veku by mela se nad dost velkou nadvahou zamyslet, srdce a obeh nemusi vydrzet a je realne umrti predcasne a i bohuzel nadvaha nevypada dobre ale i u muzu, nejen u zen jejich pivni mozoly ap., u nich se promijim moc veci, ktere zenam ne, at hubnou take ....
3.10. | 11:56 bobule6
12
Náhlasit nevhodný komentář
Chtěla podpořit baculky ke vzniku kardiovaskulárních chorob. V jednadvaceti vypadat takto, jak bude vypadat po děckách, ve 40ti, 50ti pokud se jich dožije?
3.10. | 07:16 alois223
11
Náhlasit nevhodný komentář
Taky znám jednu, co jí břicho vysí že není vidět kachna a ona si myslí že je krásná. U takových ženských se mi zvedá jen kufr, nic jiného. Je to hnus.
3.10. | 06:58 rexrothak
6
Náhlasit nevhodný komentář
Nejvíc podpořili svého tatéra.