Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.2. 2018 22:14
Dopravní nehoda

Polský kamion naboural kolonu 5 aut! Chlapce (10) odvezl vrtulník

Zdroj: TV Nova

Krátce po desáté hodině dopoledne narazil kamion do kolony aut v Třinci. Při nehodě bylo zraněno pět lidí. Nejhůře dopadl desetiletý chlapec, který byl vrtulníkem v bezvědomí transportován do nemocnice.

Ve středu dopoledne vjel v Třinci polský kamion do kolony pěti aut. Podle svědků, kteří byli na místě nehody, řidič vůbec nebrzdil. Při nehodě se zranilo celkem pět lidí, z toho dvě děti.

 

Nejvážnější zranění utrpěl desetiletý chlapec, který byl s poraněním hlavy a mozku transportován vrtulníkem transportován do ostravské Fakultní nemocnice. "Nalézal se v bezvědomí a přímém ohrožení života," uvedla zdravotnická záchranná služba.

 

Druhé, dvanáctileté dítě, bylo zraněno pouze lehce. Další tři lidé pak utrpěli středně těžká nebo lehká poranění a mimo ohrožení života byli převezeni do nemocnic v Třinci a Frýdku-Místku.


Na místě zasahovaly čtyři pozemní posádky záchranné služby, tři jednotky hasičů, a také vrtulník, který transportoval zraněného chlapce do nemocnice.

 
Silnice I/11 na Ostravu a Český Těšín byla po dobu 1,5 hodiny od nehody úplně uzavřena. Krátce před polednem se pak kolony aut začaly rozjíždět.

 

 

jva TN.cz
Reklama