Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.8. 2016 11:26
Děsivý útok

Pomozte najít úchyláka z metra! Pokusil se znásilnit dívku. VIDEO

Zdroj: Policie ČR

Pražští kriminalisté už několik měsíců neúspěšně pátrají po chladnokrevném násilníkovi, který v nočním metru nejprve pronásledoval osamělou ženu, aby se ji nakonec pokusil znásilnit.

"Krátce před půlnocí si pachatel vyhlédl dívku, která čekala na soupravu metra ve stanici Motol. Když metro přijelo, dívka nastoupila do vagónu a za ni také tento muž. Protože s ním nechtěla být sama v jednom voze, ještě v této stanici několikrát přestoupila do jiného vagónu, ale muž ji neustále následoval," popsal případ ze začátku dubna policejní mluvčí Jan Daněk.


Vyděšená mladá žena utíkala, kam až mohla a ve finále tak v podstatě přeběhla celou délku nástupiště. Až do prvního vagonu. A agresor jí byl stále v patách."Ihned, co se zavřely dveře, došlo k útoku. Muž se na dívku vrhnul a povalil ji na zem. Na zemi pak došlo k zápasu, přičemž poškozená křičela o pomoc," přibližuje další průběh útoku Daněk.


Zoufalý křik oběti zburcoval strojvedoucího soupravy, který vyšel z kabiny, aby se podíval, co se za jeho zády děje. To grázla vylekalo a dívku pustil. Ta se poté skryla ke strojvedoucímu do uzamykatelné kabiny.


16

GALERIE: Pátrání po muži, který je podezřelý z napadení dívky v metru

Zdroj: Policie ČR

Pátrání po muži, který je podezřelý z napadení dívky v metru. - 1

Hodnocení:


Útočník ze soupravy utekl na další zastávce Petřiny. Pak odjel na zastávku Nádraží Veleslavín, kde nastoupil do autobusu číslo 119 a odjel neznámo kam.


Kriminalisté nyní prosí o pomoc veřejnost a doufají, že se údajného útočníka podaří ztotožnit. Za pokus o znásilnění mu hrozí až pět let natvrdo.

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

30.8. | 15:21 Josef Pospíšil
5
Když se neumí chovat,poslat je okamžitě z odkud přišli!
30.8. | 14:22 pichav
-7
TA JEZDICI KREMROLE !!!!! BUDE VZDY SEMENISTEM TAKOVYCH VIRU !!!! A TROJSKYCH ...
28.6. | 22:29 kammil1203
1
Náhlasit nevhodný komentář
Na útěku toho sr.če zastřelit!! Připadá mi na tom videu, že je zhůlený. Každého primitiva, co si neumí najit ženu a znásilňuje ženy, bych hodil zaživa do drtičky na velké kůly!
15.9. | 18:32 Lukáš Holub
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Ovládat prvky sebeobrany je dnes pro ženy v jakémkoliv věku již nutností. Může se jednat o napadení, okradení, sexuální násilí, slovní obtěžování či narušení osobního prostoru. Lukáš Holub, lektor sebeobrany WingTsun www.ewto.cz http://www.ewto.cz/wingtsun-pro-zeny.html
30.8. | 17:17 Dany CZ
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Tak pro příklad: Hm, taky bych jí znásilnil to je kus :-),----no stačí tohle napsat a idioty už se ozvou, a však vydělávejte nově penízky však jo, pište tu komentáře, hlasujte v anketách, klikejte na palce nahorů/dolů, co klik to koruna, musíme zníčit tuhle bulvární nechutnou stanici hned!
30.8. | 17:16 Dany CZ
-1
Náhlasit nevhodný komentář
a ze všech sil se snažíme zničit tuhle bulvární stanici
30.8. | 17:15 Dany CZ
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Jaroslav Kettner Jeho názory nesnižují iq, pouze ukazují kdo nízké IQ má, protože pokuď jste nepochopili my jsme TROLL, (TROLLOVÉ) trollíme komunisty, idioty, debily, i normální lidi. Píšeme tu kraviny, děláme ze sebe nacisty a tak dále, a jenom vyjímečně myslíme náš názor vážně
30.8. | 16:58 Jaroslav Kettner
1
Náhlasit nevhodný komentář
PICHAV - internet slouží všem a Vaše názory snižují IQ.Občan by se mněl umět vyjádřit k danému tématu a kriminalita občanů je vážná věc pro společnost !
30.8. | 16:46 Jaroslav Kettner
3
Náhlasit nevhodný komentář
TITO DEMENTI STOJÍ ZA ZAMYŠLENÍ PŘI VYHLAŠOVÁNÍ ROZSUDKU.JE MNOHO NEVĚSTINCŮ KDE BY MU SXUÁLNÍ SLUŽBY POSKYTLI.NÁSILNOST ZAČÍNÁ BÝT AKTUÁLNÍ A JE NEBEZPEČNÁ PRO SPOLEČNOST.
30.8. | 15:21 Josef Pospíšil
5
Náhlasit nevhodný komentář
Když se neumí chovat,poslat je okamžitě z odkud přišli!
30.8. | 14:22 pichav
-7
Náhlasit nevhodný komentář
TA JEZDICI KREMROLE !!!!! BUDE VZDY SEMENISTEM TAKOVYCH VIRU !!!! A TROJSKYCH KONU !!!! KTERY V SOBE MAJI DALSI SKODLIVOSTI !!!!!