Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 11. 2017
kuriózní případ

Popeláře vyděsil lidský nářek. V odpadcích na ně čekal šok

Zdroj: TV Nova

Z popelářského auta, které vyváželo do spalovny v Plzni odpad, se ozývaly podezřelé zvuky připomínající lidský nářek. Na místo se okamžitě sjeli záchranáři. Naštěstí se ukázalo, že se jednalo o planý výjezd s úsměvným koncem.

Zpočátku věc vypadala hodně vážně. Popeláři slyšeli z útrob nákladového prostoru svého auta lidský hlas. Nikdo nedokázal určit, jestli jde o nářek a křik dospělého člověka nebo dítěte.

 

Spalovna samozřejmě zalarmovala policisty, hasiče i záchrannou službu. Ti okamžitě přijeli a začalo se s prohledáváním odpadu. Ten opatrně popeláři vysypali na plochu haly. Hasiči s lopatami v rukou prohrabávali plasty, hadry, plechovky a mezi tím hledali domnělého, možná i zraněného,  člověka.

 

Všem spadl kámen ze srdce, když jeden z hasičů vytáhl z odpadu mluvící panenku pro děti. Zdravotníci tak naštěstí nemuseli zasahovat. "Docela se tomu zasmáli. Protože je pořád lepší vyndat jednu mluvící panenku než člověka, který sténá z posledních sil," řekl mluvčí záchranářů Martin Brejcha.

 

 

Bohužel ne vždycky dopadne všechno dobře. Známé jsou i tragické případy, kdy se do kontejneru schovali bezdomovci. Skončili v popelářském autě a utrpěli zranění. Před 5 lety dokonce lis v popelářském autě v Praze jednoho člověka smrtelně zranil. Na Novojičínsku se podobná věc stala před rokem.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dojme vás k slzám: Našel ho popelář umírajícího v popelnici. Jak vypadá dnes?

Řídila do práce, když vtom si na silnici všimla hýbající se tašky. V momentě, co ji otevřela, ztratila řeč!

 

 

mom TN.cz