Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.8. 2017 21:22
Krvavá lázeň

Popíjení se změnilo v horor, muž pobodal matku čtyř malých dětí!

Partner měl v Ostravě pobodat svou družku - 4
Zdroj: TV Nova

Policisté i zdravotníci museli v pátek večer zasahovat v Boháčově ulici v Ostravě. Muž tu podle sousedů ze žárlivosti pobodal svoji družku, matku čtyř malých dětí.

Podle svědků záchranáři těžce zraněnou ženu, která měla bodné i řezné rány, několik desítek minut oživovali, než s ní sanitka odspěchala pryč. Děti ve věku dva, pět, šest a sedm roků skončily v péči jedné ze sousedek.


Podle svědků a sousedů předcházel útoku večírek s popíjením alkoholu. Na něm se měl pár pohádat a muž následně vzal nůž a ze žárlivosti na partnerku zaútočil.


Poté sousedi slyšeli, jak před domem někdo túruje motor a jak kvílejí pneumatiky. Když vyběhli ven, objevili pobodanou ženu a zavolali na tísňovou linku.Zatím není jasné, zda se přivolaným policistům podařilo útočníka dopadnout. Místo činu totiž obehnali páskou, nikoho nepouštěli dovnitř a nekomunikovali, popsala z místa po 20. hodině reportérka TV NOVA.


Později policejní mluvčí Gabriela Holčáková krátce uvedla, že kriminalisté prověřují násilný trestný čin a že více informací bude k dispozici během soboty.

 

15

GALERIE: Muž měl v Ostravě pobodat partnerku, matku čtyř dětí

Zdroj: TV Nova

Partner měl v Ostravě pobodat svou družku - 5

Hodnocení:

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

5.8. | 07:01 lucielucina
17
Typuji, že v tomto případě se jedná o zcela běžné soužití romské nepřizpůsobivé ...
4.8. | 23:18 Milos Trasimi
-10
Zůstanou po tobě jen zmrdske geny tvých zavsivenych bastardu a howna která jsi ...
5.8. | 14:09 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ty doplatis na to stejně jako zacotomame a spol.Nemyslí si ze te to mine.
5.8. | 14:08 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
A tatakova důležitá věc ty směsný historiku.Slovo cikán pochází ze statoaramejského slova c'kaan a je označení pro lháře zloděje podvodníky a synonymem v českém jazyce je grazl.Takže se zklidní cikane.
5.8. | 13:04 Milos Trasimi
1
Náhlasit nevhodný komentář
Vechtr z Protivína.Kdyby Italové slyšeli ze Římany označujes za Romy uchechtali by se smichy.Vy Češi mate naprosto z degenerované mozky a myšlení.Ale nedivim se.Vase dějiny jsou jedna velká lez a podle toho taky zijete.Samy zloděj lhář nebo kurvaa a zloděj.
5.8. | 12:59 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Takže se tesim.
5.8. | 12:59 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ty si soustavně moji dceru do huby brát nebudeš ty spinavce.Jen do te doby než ti ji definitivně zavru.A to vlastnoručně.
5.8. | 12:58 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
A jedna věc prasiva Plesniva kryso.Najednou ma dcera existuje a nevybasnil jsem si ji? Takže uznavas teda ze Češi jsou kurvyy co vraždí jiné pro peníze a a by se lide nedozvěděl i co Češi v minulosti způsobili protože by je jiní rozthali na kusy kdyby se dozvěděli o všem pravdu?
5.8. | 12:53 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Stejně na ty huby dostanete to to stoji co stoji.
5.8. | 12:53 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Otvírá si hubu na diskusi a skutek utek.Vy nestojite ani člověku za to aby na vas plivl vy zbaběle morální spiny a odpade lidstva vid Tonicku Motycko? .
5.8. | 12:51 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Zmrdska Plesniva kryso.Poslal.Jsi lhář zbabělec a spinava mrdkaa.Stejně jako tony44 který v emailu který mi dvakrát poslal a když jsem mu posla čas datum a místo setkání Tonda Motyčka udělal to co udělala spousta z vas zde.
5.8. | 11:03 vechtr-z-protivina
0
Náhlasit nevhodný komentář
lucielucina: Souhlas, až na jediné slůvko. U mne cigoš zůstane cigošem, i kdyby prašivec Havel s jeho poskoky 1000x měnil slovník. Takže vždy cikán (s malým "c"). Opice, potkan, pes atd. se také píší s malým začátečním písmenem. A žádný "rom". Rom je obyvatel Říma a k tomu cigoš ...