Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.8. 2017 21:22
Krvavá lázeň

Popíjení se změnilo v horor, muž pobodal matku čtyř malých dětí!

Partner měl v Ostravě pobodat svou družku - 4
Zdroj: TV Nova

Policisté i zdravotníci museli v pátek večer zasahovat v Boháčově ulici v Ostravě. Muž tu podle sousedů ze žárlivosti pobodal svoji družku, matku čtyř malých dětí.

Podle svědků záchranáři těžce zraněnou ženu, která měla bodné i řezné rány, několik desítek minut oživovali, než s ní sanitka odspěchala pryč. Děti ve věku dva, pět, šest a sedm roků skončily v péči jedné ze sousedek.


Podle svědků a sousedů předcházel útoku večírek s popíjením alkoholu. Na něm se měl pár pohádat a muž následně vzal nůž a ze žárlivosti na partnerku zaútočil.


Poté sousedi slyšeli, jak před domem někdo túruje motor a jak kvílejí pneumatiky. Když vyběhli ven, objevili pobodanou ženu a zavolali na tísňovou linku.Zatím není jasné, zda se přivolaným policistům podařilo útočníka dopadnout. Místo činu totiž obehnali páskou, nikoho nepouštěli dovnitř a nekomunikovali, popsala z místa po 20. hodině reportérka TV NOVA.


Později policejní mluvčí Gabriela Holčáková krátce uvedla, že kriminalisté prověřují násilný trestný čin a že více informací bude k dispozici během soboty.

 

15

GALERIE: Muž měl v Ostravě pobodat partnerku, matku čtyř dětí

Zdroj: TV Nova

Partner měl v Ostravě pobodat svou družku - 5

Hodnocení:

pez TN.cz