Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.3. 2017 17:27

Pořádná velikonoční nadílka čeká v Albertu na 35 šťastlivců

Ahold
Zdroj: oficiální zdroj

Velikonoce už klepou na dveře. A v obchodním řetězci Albert vědí, jak vám je pořádně zpříjemnit.

Pro své zákazníky nachystali speciální soutěž, ve které můžete vyhrát celoroční nákupy bez utrácení. K tomu na vás čekají exkluzivní velikonoční produkty, díky kterým budete mít u koledníků úspěch zaručen!

Teplé počasí dává tušit, že Velikonoce jsou tu za chvíli. Čeká nás tak tradiční pečení beránka, vyfukování a malování kraslic, pletení pomlázky nebo chození na koledu. A protože v obchodech Albert vědí, jak mají Češi jarní svátky rádi, rozhodli se zákazníkům přinést něco navíc.

Schovávejte účtenky a vyhrajte

Díky unikátní soutěži můžete vyhrát pořádnou jarní nadílku. Stačí nakoupit v obchodech Albert do 18. dubna za 300 korun a více a uschovat si účtenku. Každá taková má speciální kód, který zaregistrujete do soutěže prostřednictvím webových stránek. Najdete tady také podrobná pravidla soutěže, další potřebné informace, ale také originální velikonoční tipy a nápady.

ahold - easter
Zdroj: oficiální zdroj

Pak už jen stačí míst štěstí. Následně se totiž bude každý den pomocí aplikace losovat jeden šťastlivec. Tomu spadne do klína 78 000 korun ve formě poukázek na celoroční nákupy v supermarketech a hypermarketech Albert.
Pohádková výhra čeká na 35 šťastných zákazníků. Ti po celý rok nebudou peníze v obchodech Albert potřebovat, a přesto nakoupí, co hrdlo ráčí. Obchodní řetězec, který loni oslavil 25 let na českém trhu, tak zákazníkům na nákupy rozdá téměř tři miliony korun.

Velikonoce se vším všudy

Zvládněte letos Velikonoce bez zbytečných nervů a stresu. S produkty a recepty z obchodů Albert budou pro vás svátky hračka! Řetězec pro vás přichystal bohatou nadílku výrobků za skvělé ceny, se kterými dotáhnete váš velikonoční stůl k dokonalosti. A ještě vám zbude spousta času na odpočinek a pořádné přivítání jara. V Albertu najdete čerstvé mazance nebo čokoládová vajíčka pro malé i velké.
A zkrátka nepřijdou ani ti úplně nejmenší. Odměnit je můžete třeba lahodným vanilkovým jogurtem s překvapením v podobě velikonoční hračky.
ahold - easter
Zdroj: oficiální zdroj

Komerční článek