Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.9. 2017 13:04
dramatické chvíle

Porod na útěku před hurikánem. Dcera dostala jméno Bouře!

Porodila při řádění hurikánu Irma
Zdroj: Policie, Facebook

Manželský pár se snažil dostat do bezpečí z floridského Key West, na který mířil hurikán Irma. Oblast už sužovaly silné bouře. Na cestě do bezpečí začala těhotná žena rodit.

Cara Kesling a její manžel prožili velmi dramatické chvíle na útěku před hurikánem Irma. Cestu do bezpečí zkomplikoval nečekaný porod ženy.

 

I přes stresující situaci stihl manžel svou ženu přepravit do nemocnice v Miami, kde Cara přivedla na svět dceru. Holčička dostala jméno Nayiri Storm, tedy Nayiri Bouře. Hurikán Irma postupuje Floridou dál na sever. Aktuální vývoj můžete sledovat zde.

 

 

Policie v neděli zveřejnila fotku holčičky, která se narodila krátce předtím, než oblast zasáhla bouře s rychlostí větru 200 km v hodině. "Vítej na světě Nayiri Storm! Jsme moc rádi, že tě naši strážníci mohli doprovodit na cestě z nemocnice do bezpečí hotelu," napsali na sociální síti a chválili výběr jména.

 

 

Cara nebyla jedinou matkou, která začala rodit pravděpodobně v nehorší možnou chvíli. Další žena z Floridy volala na linku první pomoci, že začíná rodit. Záchranáři se k ní ale nemohli dostat. Lékař, porodní asistent a operátor provázeli přes konferenční ženu celým porodem - od počátku až po přestřihnutí šňůry.

ham TN.cz