Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.2. 2016 08:13
Nehoda na D7

Poslanec Stupčuk lhal! Svědci: Řídil a byl jak carský důstojník

Zdroj: TV Nova

Poslanec za ČSSD Štěpán Stupčuk policistům tvrdil, že v neděli ráno neřídil a už vůbec neboural. Policisté si ale prohlédli záznamy z dálničních kamer, na kterých je vidět, že poslanec svoje auto těsně před nehodou řídil.

Poslanec za ČSSD Štěpán Stupčuk má obrovský problém. Kamery i svědci jasně dokázali, že v neděli ráno řídil své luxusní volvo na D7. Auto jen pár minut poté vylétlo z dálnice na sjezdu u Tuchoměřic. Podle svědků byl poslanec opilý, ale test na alkohol policii odmítnul.

Reklama

 

"Byl jak carský důstojník a hlavně byl agresivní," řekl TV NOVA svědek nehody. Místo toho, aby Stupčuk přiznal pravdu, jen se trapně vymlouvá a vyhýbá se kamerám TV NOVA.

 

Že auto řídil právě on, dokazuje i další svědek nehody. Ten byl u toho, když poslanec po nehodě tvrdil policistům, že auto neřídil a že je jen jeho vlastník. Když se svědek snažil říci policii, že auto řídil právě poslanec, začal mu vyhrožovat jak on tak dokonce i dopravní policisté. Poslanec mu hrozil žalobou, hlídka mu prý řekla, že si má dávat pozor na to, co říká. Odmítli prý i jeho vizitku.

 

 

Reportérka TV NOVA se svědkem mluvila a ten jí řekl, že se chystá podat stížnost u Generální inspekce bezpečnostních sborů na chování policistů. Poslanec se k celé záležitostí odmítá vyjádřit, včera jen zarputile tvrdil, že je vlastníkem vozidla. Jak se ale auto po nehodě na dálnici D7 ocitlo, vysvětlit nedokáže.


Podívejte se na reportáž TV Nova, která jako první o nehodě informovala:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KONEČNĚ DŮKAZ! Vědci potvrdili, že pivo zlepší milostný život. A vysvětlili přesně v čem

GALERIE: Nejšílenější alkoholové eskapády Charlieho Sheena v obraze

vrl/Karla Mráčková TN.cz
Reklama